Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar gyereket?

Miért nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Már 4 éve együtt vagyunk 3.5 éve együtt is élünk,elég jól megvagyunk,az anyagiakkal sincs gond,persze nem azt mondom hogy nagy lábon élünk,de mindenre megvan a pénz,nem is ezzel van a gond,hanem hogy Ő nem akar gyereket,mondván hogy nem szereti őket.Pont a napokban hoztam fel a témát,hogy akarok egy gyereket tőle,erre csak annyi volt a párom válasza"ha gyereket akarsz inkább veszünk egy új autót!" (hozzáteszem most vett közel 1 milliós autót egy hónapja).Hogy tudnám vele elfogadtatni,hogy egy olyan dolgot szeretnék,ami teljesen normális,egy babát,akit mi nevelünk fel,a mi vérünk folyik benne,és ez nem rossz dolog,nem csak azzal jár,hogy "egész éjjel bömböl". Volt már valaki így hogy a párja ennyire nem szeretne egy csodát egy kis új életet?Ha igen hogy vette rá?
2013. aug. 15. 22:48
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
hát majd csak nem...de város türelmesen,és jövőre ismét felhozom a témát..ha nem akkor nem várok tovább!!
2013. aug. 16. 23:12
 42/48 anonim ***** válasza:
76%

"A helyes sorrend ismerkedes jegyesseg hazassag osszekoltozes es gyerekvallalas "


A helyes sorrend az 1-2 éven belül katasztrófában végződő házassághoz? Ahhoz tuti, mert anélkül házasodni, hogy igazán ismernétek egymást (összeköltözés) teljesen értelmetlen. A helyes sorrend egy működő, jó kapcsolatban házasodni, ahol a felek több éve együtt élnek, együtt teremtik meg a közös életük alapjait, jól kijönnek, aztán gyereket vállalni.


A másik: aki nem akar gyereket, az akkor sem fog, ha előbb eljegyez aztán el is vesz, mert egyszerűen nem ilyen. Aki meg szeretne, az akkor is akarni fog, ha értelmes ember, és előbb összeköltöztök, nem lottóztok a kapcsolattal.

2013. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Így van én egyáltalán nem bántam meg,hogy összeköltöztünk!!! Ha valami nem működik,azt előbb kell észrevenni,mint hogy összeházasodnánk aztán gyorsan elválni,előbb mindenképp meg kell ismerni egymást!
2013. aug. 17. 16:00
 44/48 A kérdező kommentje:
Hát ma valójában rá jöttem,hogy miért nem akar gyereket!! Meg van a valódi ok! Mert a munkahelyen nagyon jól el van a kis munkatársnőjével,még jó hogy nem csúszott be eddig a gyerek,azt hiszem most hoppon maradtam volna!
2013. aug. 26. 21:17
 45/48 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy így alakult!
2013. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Sajnalom dobd ki a fenebe es most mar tudod miert nem volt se hazassag se jegyesseg se gyerek.

Lepj tovabb sok sikert legkozelebb csak okossan.

2013. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Még jó akkor. És most mi lesz?? Kirúgod?
2013. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Eljegyzés már volt.Természetesen nem maradok egy olyan emberrel aki nem mondja a szemembe azt hogy bocs mást szeretek vagy épp csak mással kufircolok,sőt kérdezgettem én már előbb is,de letagadta aztán munka után haza jön jó pofizni,na nálam ez nem működik
2013. aug. 27. 16:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!