Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar gyereket?

Miért nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Már 4 éve együtt vagyunk 3.5 éve együtt is élünk,elég jól megvagyunk,az anyagiakkal sincs gond,persze nem azt mondom hogy nagy lábon élünk,de mindenre megvan a pénz,nem is ezzel van a gond,hanem hogy Ő nem akar gyereket,mondván hogy nem szereti őket.Pont a napokban hoztam fel a témát,hogy akarok egy gyereket tőle,erre csak annyi volt a párom válasza"ha gyereket akarsz inkább veszünk egy új autót!" (hozzáteszem most vett közel 1 milliós autót egy hónapja).Hogy tudnám vele elfogadtatni,hogy egy olyan dolgot szeretnék,ami teljesen normális,egy babát,akit mi nevelünk fel,a mi vérünk folyik benne,és ez nem rossz dolog,nem csak azzal jár,hogy "egész éjjel bömböl". Volt már valaki így hogy a párja ennyire nem szeretne egy csodát egy kis új életet?Ha igen hogy vette rá?
2013. aug. 15. 22:48
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
51%

Ez a baj az együttéléssel, harminc éve, ha egy pasi rendszeresen akart szexelni, akkor házasságban gondolkozott, és a gyereket se tartotta kizártnak. Ma a párok együttéléssel indítanak, amiben a pasi a házasság minden előnyét élvezi: rendszeres szex, kaja, tiszta ruha..., de a gyerek ugye nem tartozik ide, vagy pitizzen a nő érte; vagy ő az átvágós gonosz, ha önhatalmúlag intézkedik felőle.


Mi volt a tervetek a jövőre, amikor összeköltöztetek?

Változott valamelyikőtök elképzelése azóta?

Átbeszéltétek a változást ?

Ha Neked ő az életed értelme, akinek a gyerekét is meg akarnád szülni, akkor ezt mondd el neki, mert egy férfi a nő babavágyát nem igazán tudja felfogni.

2013. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
amúgy hány évesek vagytok?? Ez itt azért elég fontos lenne tudni. És hogy sikerült a témát felvázolni a születésnapján?
2013. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar gyereket, akkkor sehogy sem veheted rá, a trükközést pedig azelőtt felejtsd el, hogy eszedbe jutna. Nem mindenki "születik" arra, hogy gyereke legyen, és aki ennyire elzárkózik az elől, az valószínűleg -ha valami műhiba folytán mégis becsúszna egy bébi- nem lenne szülők gyöngye. Persze lehet, hogy megváltozna a véleménye, de nem nagy az esély rá. Inkább arra, hogy hanyatt-homlok elmenekülne.

Már sok ilyen kérdést láttam, és sosem értem, hogy ha valakinek fontos a gyerek, akkor miért áll össze olyasvalakivel, aki nem szeretne? Miért nem lehet az elején tisztázni, miért 4 együtt töltött év után kell kétségbeesett kérdéseket kiírni? Nekem ez furcsa, eleve nem kezdenék közös életet olyan emberrel, akivel nem egyeznek a céljaink, legyen az babatéma, vagy bármi. Pedig még csak 20 éves vagyok (amikor a barátommal összejöttem, már az első hónapokban beszéltünk az ilyen-olyan célokról, pedig akkor mé fene gondolta volna, hogy állandó kapcsolat lesz belőle), szóval egyelőre még nincs terítéken se baba, se házasság, összeköltözés, de még munka sem, mégis úgy gondlom, az ilyen dolgokat minél előtt tisztázni kell.

2013. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
4%

ezert nem kell csak ugy osszekoltozni es a pasi feneket kinyalni.

Egy ilyen ferfi soha nem fog se elvenni se gyereket tervezni veled hiszen jo dolga van igy miert adna fel a kenyelmet?

A helyes sorrend ismerkedes jegyesseg hazassag osszekoltozes es gyerekvallalas es ezt megbeszelve kozossen mar az ismerkedes szakaszban. Nem egyeznek a jovotervek nem kell egyutt folytatni.

2013. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
50%

A helyes sorrend ismerkedes jegyesseg hazassag osszekoltozes es gyerekvallalas

- Kinek mi a helyes. Minek jegyezzen el, ha csak járunk? Egy percet nem éltünk együtt, de gyűrű az kell.

Még jó, hogy ez a hülye felfogást, csak kevesen követik, aztán meg itt sírnak, hogy jaj a férjem egy lusta disznó, hetente egyszer fürdik, de amíg jártunk mindig tiszta volt... :D

2013. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
4%
Pedig koztudott ha nincs eskuvo tervezes es csak ugy egyutt el egy par a ferfi egy par ev utan mar nem akar se eskuvot se gyereket.
2013. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
53%
Talán statisztikád is van. Mert én ismeretségi körömben, együtt élnek, eljegyzés és képzeld házasság is! Ez a régi begyöpösödött szokás. Mert miért nyalnám a seggét, ha együtt lakunk? Együtt élünk, nem a cseléd vagyok; munkamegosztás mindenben.
2013. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
56%

De mondjuk attól függ, lehet, hogy a nő nem érzi tehernek, ha kiszolgálja a férfit, ha cserébe sok olyan dologban részesül, amit nem engedhetne meg magának. Nyilván ehhez az kell, hogy a férfi jobban keressen, és hajlandó is legyen költeni a nőre.

Ha egy nőnek jobb élete van a férfi mellett, nem biztos, hogy kínlódás neki kiszolgálni a pasit.

Persze ha ez nincs meg, akkor csakis egyenlően szabad elosztani a terheket.

2013. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Természetesen,nem gond Őt kiszolgálnom.Ma rendesen átbeszéltük a témát,azt mondta megért csak még idő kell hozzá,nem akarja még a gyereket,még egy-két évig biztos hogy nem,de aztán egy fiút és egy kislányt is szívesen felnevelne :) (ahogy mondta úgy írtam le),csak még kell idő,és észrevettem rajta,hogy komolyan gondolja,azért már eléggé ismerem,tudom hogy az elkezdett mondatának mi lesz a befejezése....Ja és egyébként arra nem gondoltam,hogy csak úgy teherbe esek tőle hirtelen,nem is tudnék hogy,na mind1.A megszakításos módszer nekünk bevált az elején használtunk csak óvszer,de az nem vállt be,nem volt "kényelmes",borzasztóan irritált.
2013. aug. 16. 22:16
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Na most ezzel befogta a szádat 1-2 évre, de szerintem csak etet. Majd írj 2 év múlva, hogy mi van
2013. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!