Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar gyereket?

Miért nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Már 4 éve együtt vagyunk 3.5 éve együtt is élünk,elég jól megvagyunk,az anyagiakkal sincs gond,persze nem azt mondom hogy nagy lábon élünk,de mindenre megvan a pénz,nem is ezzel van a gond,hanem hogy Ő nem akar gyereket,mondván hogy nem szereti őket.Pont a napokban hoztam fel a témát,hogy akarok egy gyereket tőle,erre csak annyi volt a párom válasza"ha gyereket akarsz inkább veszünk egy új autót!" (hozzáteszem most vett közel 1 milliós autót egy hónapja).Hogy tudnám vele elfogadtatni,hogy egy olyan dolgot szeretnék,ami teljesen normális,egy babát,akit mi nevelünk fel,a mi vérünk folyik benne,és ez nem rossz dolog,nem csak azzal jár,hogy "egész éjjel bömböl". Volt már valaki így hogy a párja ennyire nem szeretne egy csodát egy kis új életet?Ha igen hogy vette rá?
2013. aug. 15. 22:48
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
4%
Amúgy tök mindegy, ha nem is így beszélnek maguktól, de ha egy barát megkéri őket, hogy beszéljenek így, hogy hasson a másik lelkére, akkor biztosan meg is teszik érte.
2013. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
95%
Hazárdjátékot ne játsz, a megszakítás nem védekezés...Olvass itt el egy-két kérdést,hogy hányan jártak úgy, hogy apuci próbált jó képet vágni a dologhoz, aztán a terhesség pl. 6. hónapjában meggondolta magát apuci, és lelépett...Vagy olyanról, hogy megszületik a gyerek, és rövid időn belül felveszi a nyúlcipőt...Ha felelősségteljesen gondolkozol, akkor csak olyan emberrel szabad vállalni, aki maga is hasonlóan gondolkodik, ráadásul még akkor is van ott elég rizikófaktor...
2013. aug. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem akar gyereket, akkor azt tiszteletben kell tartani. Nem veheted rá, nem trükközhetsz. Vagy elfogadod, és éltek így, vagy ha nagyon szeretnél anya lenni, akkor új partner után kell nézned.
2013. aug. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
13%
(köszi,gyerekfóbok, hogy visszaigazoltátok a #16-os mélységes igazát:)
2013. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

" Ma van a párom születésnapja,és remélem egy kicsit közelebb kerülünk a témához nemsokára haza ér és várja majd itthon egy kis meglepi,remélem elérek valamit,hogy hassak a szívére ezzel a témával kapcsoltban,"


Ez nagyon nem így működik kedves kérdező. Ha pasinak nem kell gyerek akkor arra nem lehet hatni semmivel, ez belülröl kell hogy jöjjön neki, ösztönösen,

Én is hasonló felfogásu voltam mint a pasi, hiába próbált meg bármit a feleségem ,ha nem akartam akkor nem akartam, amikor éreztem hogy kellene egy utód na akkor kellett..

2013. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletben kell tartani a döntését. Ettöl fogva te magad is dönthetsz: vagy elfogadod ezt, vagy ha az életcélod egy gyerek, akkor kereshetsz mást aki akar. Viszont ebben az esetben mérlegeld azt, hogy lehet hogy lesz gyereked, viszont lehet hogy nem leszel boldig a párkapcsolatban. Az is lehet az leszel de az is lehet hogy nem. Mérlegelj, hogy mennyire tudod elképzelni az életed egy másik férfival, csak azért hogy gyereked legyen.
2013. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar, hát nem akar, ezt nem szabad erőltetni. Ha folyton ezzel nyaggatod és akár még bele is megy kb. kényszerből, akkor annak rossz vége is lehet, és kisgyerekkel egyedül maradni nem éppen jó dolog. Mérlegelj neked mi a fontosabb, ő vagy hogy gyereked legyen, de ne kényszerítsd olyanra, amit nem szeretne.
2013. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem nagyban függ attól, hogy hány éves. Ha 20-22 évesen nem akar gyereket az természetes, abban a korban szinte egyik pasi sem akar. Ha 30 évesen nem akar, az nem valószínű, hogy valtozni fog.
2013. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
9%

Lehet hogy gáz amit én gondolok, de azért leírom. Ha így lennék mint te és a férjem nem akarna gyereket, akkor én abba hagynám a gyógyszert és terhes lennék.

De utána nem sírnék hogyha ott hagy, nem könyörögnék gyerektartásért, felnevelném egyedül.Aztán még jól is elsülhet a dolog, főleg hogy írtad mi volt korábban.

2013. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Persze b*ssza át a pasit, az nagyon be szokott válni. Inkább váljanak szét és keressek mindketten olyat párt, akikkel azonos dolgokat akarnak.
2013. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!