Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar gyereket?

Miért nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Már 4 éve együtt vagyunk 3.5 éve együtt is élünk,elég jól megvagyunk,az anyagiakkal sincs gond,persze nem azt mondom hogy nagy lábon élünk,de mindenre megvan a pénz,nem is ezzel van a gond,hanem hogy Ő nem akar gyereket,mondván hogy nem szereti őket.Pont a napokban hoztam fel a témát,hogy akarok egy gyereket tőle,erre csak annyi volt a párom válasza"ha gyereket akarsz inkább veszünk egy új autót!" (hozzáteszem most vett közel 1 milliós autót egy hónapja).Hogy tudnám vele elfogadtatni,hogy egy olyan dolgot szeretnék,ami teljesen normális,egy babát,akit mi nevelünk fel,a mi vérünk folyik benne,és ez nem rossz dolog,nem csak azzal jár,hogy "egész éjjel bömböl". Volt már valaki így hogy a párja ennyire nem szeretne egy csodát egy kis új életet?Ha igen hogy vette rá?
2013. aug. 15. 22:48
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
41%

Azért megpróbálhatod, hogy a családos férfiismerőseidet, ha vannak ilyenek, vagy rokonaidat rábeszéled, hogy szóljanak egy-két jó szót az érdekedben. Közös programot szerveztek, ők pedig beszámolnak a boldog családi pillanataikról. Vagy akár ki is mondhatják nekik, hogy hallom, nem akarsz gyereket, pedig milyen a világ legjobb dolga, és ecsetelik a vidám élményeiket.

Ha ez sem segít, hagyd ott.

2013. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagyunk egyformák.

Én egészen kicsi korom óta anya szerettem volna lenni, és most 36 éves fejjel, amikor a 20 éves fiamat látom, aki egy nagyon klassz srác, és azt mondom, semmit nem tettem volna másképp. Első szerelmem volt az apja, mai nap is együtt vagyunk, és nem vagyok roma, hogy ilyen fiatalon szültem.

Akik nem akarnak gyermeket, azokat is megértem, de tudom, mit hagynak ki az életükből.

És itt nem a sz@ros pelenkára gondolok, meg az önfeláldozásra, hanem pusztán a szeretetre.

igaz, 20éve a testem kívül dobog a szívem, mindig ott, ahol éppen van a fiam, de már tanulom az elengedést.

Ha te nagyon anya akarsz lenni, akkor váltani kell, nem a megfelelő partner van melletted.

2013. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Mi az ismerkedési fázisban megbeszéltük, ki mit akar, nem árultunk zsákbamacskát.
2013. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
14%

Most miért kellett lepontozni??

Egyedül én adtam használható választ, ti semmilyen tippet nem adtatok, a ti válaszotok volt teljesen haszontalan!

Szégyelljétek magatokat!

2013. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Hát tényleg köszönöm szépen a válaszaitokat kivétel nélkül mindenkinek ment a zöld kéz.Igen a rokonok és barátok segítségére már gondoltam,pont tegnap voltam a párom munkatársánál akinek a felesége nagyon jó barátnőm és van két gyönyörű kisfia,egy 3 éves és egy 6 hetes,mikor megfogtam a pici babát azon töprengtem,milyen jó volna a sajátomat fogni és összeszorult a szívem.Ma van a párom születésnapja,és remélem egy kicsit közelebb kerülünk a témához nemsokára haza ér és várja majd itthon egy kis meglepi,remélem elérek valamit,hogy hassak a szívére ezzel a témával kapcsoltban,most már rákapcsolok a témára,ha nem változik döntenem kell!!!
2013. aug. 16. 00:18
 16/48 anonim ***** válasza:
8%
14-es azok pontoznak itt le, akik diadalittasan kijelentik, nem kell a kölök, ÍGY JÓ... de valójában a tudatalattiban van valami...valami... - nos, ami lepontozza az édes kölykökről szóló sorokat.
2013. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
84%

"ők pedig beszámolnak a boldog családi pillanataikról. Vagy akár ki is mondhatják nekik, hogy hallom, nem akarsz gyereket, pedig milyen a világ legjobb dolga, és ecsetelik a vidám élményeiket. "


23: 17

Így a hülye lányregényekben beszélnek, de nem az életben. Te sem hallottál még férfiakat, amint egymás között beszélgetnek a családról...

2013. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
52%

1. Jól értem, hogy nem akar gyereket, de megszakítással "védekeztek?" Mert akkor ne aggódj, legkésőbb 1-2 éven belül lesz majd gyerek, mert úgyis besikerül...


2. Ilyen beszéddel, hogy kis életke meg csodácska és babácska meg jujjüngyüribögyörőcuki picúr, ami folyik belőled...hát nem csodálom, hogy nem akar gyereket. Nő létemre rosszul lettem ettől a tömény nyáladzástól. Majd ha felnősz, akkor lehet, hogy egy felelősségteljes, érett, értelmes nővel, társsal akarna gyereket vállalni, de egy álmodozó naiv gyerekkel kétlem.

2013. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,ahogy gondolod..nem izgat a véleményed
2013. aug. 16. 01:18
 20/48 anonim ***** válasza:
16%
Na, mert szerinted hogy beszélnek a családról?
2013. aug. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!