Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családod bevállalná? Ilyen...

Családod bevállalná? Ilyen téren igaza van a családomnak, hogy sokba kerülne?

Figyelt kérdés

Megyünk egy kicsit kirándulni egy napra balatonhoz, és felvetettem az ötletet,hogy barátnőm is jöhetne,mert általában ha megyünk mindig visszük. Viszont anyu elmondta,hogy Ő nem örül annyira az ötletnek, mert egy egy balatoni jegy,kaja,üdítő,ott ha kell valami más, ha beülünk valahova azért az 1 gyerekre is 'drága'(de nyilván azért megyünk,mert lenne rá) De mivel barátnőm mindenhova úgy jön,hogy a 'köszönöm,hogy elmehettem'-em kívül nem ad hozzá semmit, így anyu úgy gondolja, ne válljon rendszerré,hogy ott van a kirándulásokon nyáron, ősszel,tavasszal, amikor moziba megyünk, ha más városokba megyünk, mert az autó mindegy mennyi embert visz,mert a benzint így is úgy is belekell tankolni, de azért az ott eltöltött idő, azért (saját tipp szerint) egy főre lehet 4-5 ezer forint. (aztán lehet hülyeség),de ha azt vesszük,hogy belépő,amilyen kaját akar az ember,amilyen üdítőt,jégkása,fagyi,mindenféle hülyeség,hamar elmegy ennyi szerintem.

Szóval így ti bevállalnátok? Mert anyu még így is azt mondta,de ha szeretném jöhet,csak nem olcsó,és így a 'köszönömért' azért nekünk ez nem megfizetendő.?


2013. aug. 16. 15:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van anyukádnak. Nálunk anno a legjobb barátnőmmel úgy ment, ha ők elvittek családi utazásokra, akkor a következőre mi vittük magunkkal. így semmi sértődés nem volt belőle. költőpénzt a saját szüleink állták.
2013. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!