Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha már ti is be tudtok...

Néha már ti is be tudtok azonosítani itt kérdezőket, akik többször kérdeznek hasonlót, írtok példákat ilyen személyekre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 21:36
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 46-47 %os a Közoktatás témákban, ahova egetrengető nagy hülyeségeket szokott írni.

És fel lehet ismerni

Mert így ír.

És mindent új hozzászólásban

küld el.

2013. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hát én olyan jókat nevetgélek a válaszaitokon, pláne, ha elképzelem, hogy akikről írtok ezt most elolvassák. Lehet, hogy vissza kéne szoknom ide! :D


6-os voltam.

2013. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Ááá, te vagy az aki folyton témakört téveszt?:P
2013. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, esett már meg párszor, de nem csak a kérdezőkkel, a válaszolókkal ugyanúgy! :)
2013. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
13-as, ezt az én 12-es válaszomra írtad? :)
2013. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Írjatok még, nagyon jó!:DDD
2013. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
volt egy csaj aki nem tudott a külföld és a két hónapos kapcsolata között választani. Meg egy aki utálta a pasiját, amiért az a mezőgazdaságban dolgozik
2013. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
95%

Az 59%-os válaszolót se hagyjuk ki,aki itt,és a szerelem szex kategóriában is folyton a nőket szidja,ha valaki (nő) kitesz egy kérdést,pl " a párom már nem szeret"

akkor odaírja,hogy "megérdemled,biztos r..banc vagy,hisz minden nő az!"


De őt nem nehéz felismerni,folyton a nőket szidja.....

2013. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában nagyon ráhangolódtak pár témakörre.

Van egy idegbeteg csaj, aki folyton az anyósát szidja, de olyan stílusban, hogy azt még olvasni is rossz. Mindig úgy teszi fel a kérdéseit, hogy "ugye ti is" vagy "ugye nektek is". Azt várja, hogy egyetértsünk vele, de persze mindig leugatjuk.


Akkor van a kedvencem, aki minden 2-3. napon felteszi azt a kérdést, hogy "Ti engednétek 2 minimálbéres embernek, hogy gyereket vállaljon?". Amikor érzi a vesztét a válaszokból, átfogalmazza, hogy; "Egyesek tényleg ennyire félvállról veszik a gyermekvállalást?". Baromi idegesítő, és primitív.


Aztán ott a harmadik csaj, aki szerintem (nem csak szerintem) cigány lehet, de mindig valami latino szépségnek adja ki magát. Írni nem tud, olvasni sem nagyon, és a botrányos helyesírását arra fogja, hogy külföldi. Helyesbítek: "mo-n élek, de nem a magyar az anyanyelvem."


Van itt minden amit akarsz...

2013. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régebben volt két kedvencem, ők is "visszajáró vendégek" voltak, mindig ugyanazzal a témával. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


A másik ez a kérdező, ő számtalanszor feltette a kérdéseit, de mindig variálta :D :

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!