Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha már ti is be tudtok...

Néha már ti is be tudtok azonosítani itt kérdezőket, akik többször kérdeznek hasonlót, írtok példákat ilyen személyekre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 21:36
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok


Utolsó, igen ő az, én is rá gondoltam! A nő aki 50 nm2-re vállal 3 gyereket, akik éheznek. Kunyerálni is szokott, rettenetesen buta, semmi végzettsége, alkesz a pasija...nagyon durva sztori, amúgy nagy hazudozó a nő és hatalmasakat lehet röhögni, mikor a válaszolók szembesítik a korábban elmondott dolgaival:D

2013. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Jaj arra a bizonyos "szófosó nőre" én is emlékszem! Hol olyan indokkal teszi fel a kérdést, hogy az a sógornője meztelenkedik vagy, hogy a gyerekét állandóan bundás kenyérrel tömi! Istenem...képes oldalakat írni erről!

Meg van itt egy cigány csaj is aki állandóan hülyeségeket kérdez. Az a legjobb amikor brazil sorozatokból vett nevekről kér véleményt! :D

Meg van egy perverz is, egy örült mennyaszörnyeteg és egy prűd nő aki nem akar szexelni a férjével.

Most kb. ennyi :)

2013. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Meg van egy nő(?),aki folyton olyan kérdéseket tesz ki,hogy mennyire szánalmasak azok az anyukák,akik gyerektartást kérnek a volt férjüktől,és ő mennyire veri a mellét,hogy saját magát tartja el,irodában dolgozik,és sajnálja azokat a pasikat,akiket lehúz a sok pénzéhes buta primitív nő.....


aztán van hogy pasinak adja ki magát,hogy kevés a keresete,mert a pénzéhes voltfeleség folyton leszedi (egyszer priviben ráírtam,úgy derült ki h egy személyről van szó)


azt most sem tudom,hogy akkor igazából ő most férfi,vagy nő.....

2013. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Ééééés tényleg van ilyen!! :)

Kérdezőt még nem találtam, nem régen találtam rá erre a fórumra, de van egy abortusz ellenes aktivista, aki minden kérdésnél gyilkosozik, attól függetlenül szinte, hogy mi volt a kérdés. 48 %-os (lehet azóta kevesebb, valamelyik nap igencsak szétkapta a többi válaszoló.)

2013. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nő, aki kb. 3-szor tett fel kérdést arról, hogy a kislányát nem fogják-e utálni mindenhol, mert ő unalmas anyuka (wtf?), aki nem jár társaságba és nem akarja, hogy a gyereke (inkább sztem magáról szólt a kérdés) egyes egyedül maradjon. Egy ideje már nem láttam. Meg az ezotériában volt vki, aki mindig kérdezte, hogy és ehhez és ehhez a videóhoz/cikkhez/stb. mit szóltok, szkeptikuskáim? :D
2013. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
És ne hagyjuk a Táplálkozás Harcműves barátunk rendkívül hasznos válaszait sem! :D
2013. aug. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
63%

Én Táplálkozás harcművest szeretem, kioktató a stílusa, és a kelleténél jobban meg van győződve arról, hogy ő mindenkinél mindent jobban tud, de sokat segítettek a válaszai abban, hogy leadjak 15 kilót:)


Van egy 49%-os válaszoló, akit itt elég sokszor látok ebben a témakörben (persze máshol is tevékenykedhet, de máshol még nem tűnt fel nekem), mindig nagyon "kedves" dolgokat ír, és gyakran 2-3 kommentet is így közvetlenül egymás után.


Egy lány a könyves témakörben rendszeresen írt ki nagyon gyenge könyveket, ilyen szent johanna gimi - szerű vackokat. Szegény sokat próbálkozott, de mindig lehúzták, nem is ok nélkül.


Akkor még van az a nő is, aki milliomos családba házasodott be, van takarítója meg mittomén, beteg, ezért abszolút semmit nem tud dolgozni, a lányát is csúfolják az oviban, mert márkás cuccai vannak.

2013. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudsz te itt senkit beazonosítani! Projektálsz a semmire. Kitalálod, hogy ez vagy az "biztosan" ez vagy az, holott egyáltalán nem biztos, hogy igazad van. De ha téged ez szórakoztat, csak játssz tovább. Azért annyit mondok, hogy a paranoid gondolatokkal nem jó sokat játszadozni, mert hamar becsavarodik tőlük az ember és úgy is marad.
2013. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Lényegében arra voltam kíváncsi,hogy az engem foglalkoztató ,velem kapcsolatosan többszörösen feltett kérdéseimmel mennyire megyek az idegeitekre ,de senki nem említett meg a kérdéseimmel .


Arra nem is számítottam ,hogy ennyit nevetek majd a válaszaitokon .

2013. aug. 22. 09:29
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Szépség divat kategóriában van a lábfétises kérdező :DD

Minden héten legalább kétszer megkérdezi,hogy "Lányok nektek is büdös a lábatok?" vagy valami hasonló. De tényleg volt mikor minden nap megkérdezte

2013. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!