Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha már ti is be tudtok...

Néha már ti is be tudtok azonosítani itt kérdezőket, akik többször kérdeznek hasonlót, írtok példákat ilyen személyekre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 21:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, akkor ezek szerint Te nem az irritáló, hülye kérdező kategóriába tartozol. :)


A 28-as válaszoló viszont sanszos, hogy magára ismert valamelyik hozzászólásból... :D

2013. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Van egy anyuka, aki folyton azon vergődik, hogy az ő anyja nem vesz a fél éves kislányának krémtúrót (amikor olvasom, én is allandóan krémtúrót akarok enni :-D)


Van egy másik, aki a C&A-ból akar ruhát lopni és ehhez kér tippeket. Ennek egy variációja, hogy megveszi a ruhát, hordja, aztán visszaviszi.


Van egy, aki nem fürdik és nem érti, hogy emiatt miért tartják igénytelennek. A férje pedig orvos.

2013. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
95%

Aczel G. pedig tenyleg a taplalkozasharcmuvesz:)) Facebookon is paleo-fan, na meg regen is valaszolgatott itt Aczel neven.


A nekedcsak aniko pedig ugyanugy szombathelyi no, es ugyanaz a stilus.


Nem vagyok paranoias, de ok tuti azok, akik:)

2013. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
96%
Van egy nő, akinek mezőgazdaságban dolgozik a pasija, na ő már nem tudom, hány kérdést írt ki mindig másképp. Hol az zavarja, hogy sáros lesz a gépektől a kocsifelhajtó, hol a férfi szaga munka után, mielőtt lezuhanyozik... Vagy pl. mikor aratás van, akkor ritkán látja, és úristen, már biztos nem szereti. A stílusa is jellegzetes, vesszőt pl. nem nagyon használ. Őt is állandóan szembesítik a válaszolók a korábbi kérdéseivel :D
2013. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Na, de jót nevettem, hihetetlenek vagytok, kár, hogy nem tettetek több élő linket .-).

Mindenkinek zöldet nyomtam, kivéve a 28ast - neked mi volt problémád, magadra ismertél? Melyik lehettél, de jó lenne tudni....


Amúgy én nem vagyok itt annyit, meg főleg nem rég, de nekem is gyanús néha egy-egy kérdező, sőt, az anyós topikban egyszer be is tettem egy kérdezőnek egy linket, hogy nem erről beszélünk-e? Tehát igenis rá lehet ismerni emberekre, hiába nem tetszik, attól még ez van... Nem kell ugyanazt megkérdezni százszor, százféleképp, arra törekedve, hogy majdcsak azt válaszolják, amit látni szeretnétek (delikvensek) :-).

2014. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Ja, meg van egy 16-17 éves lány, aki a Kamaszok témába szokott írni, a szülei elváltak és állítása szerint vásárlásmániában szenved, amit az anyja ellenez, de az apja mindent megenged és megvesz neki...

Ja meg van egy kövér nő imádó az Öltözködésben, mindig ilyen hájas nőket linkelget miniszoknyában, hogy szerintünk is csak ilyen nőknek kéne miniszoknyát hordaniuk...

2014. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
#32 borzasztó jót röhögtem a krém túrós valaszodon. Van egy srác is a családi kapcsolatok topicban aki folyton azt kérdi hogy ki hogyan meg mennyire meztelenkedik a családtagjai, anyja, apja, testvérei stb elott. Erre izgul vagy nem tudom. Mar vagy 50 szer megkérdezte es mindig más elott meztelenkedne :D
2014. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, arra a nőre én is emlékszem, aki 50 m2-re akart 3. gyereket szülni, több kérdést is írt ki, hihetetlenül buta ,primitív szegénykém, egyből beazonosította mindenki a kérdéseit! Na mindjárt megkeresem :D
2014. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!