Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre más is féltékeny lenne,...

Erre más is féltékeny lenne, vagy begurulna?

Figyelt kérdés

Barátommal 7hónapja járunk, novemberben kezdtünk levelezni, de csak decemberben randiztunk először.

Most megtudtam az egyik haverjától (aki az unokabratyóm), hogy október környékén voltak egy sulis előadáson és egymást szivatták, hogy ki mer odamenni az egyik hostess lányhoz. Állítólag barátom (akkor még csak leveleztünk nem jártunk) odament a csajhoz kérdezett tőle valamit kb 1perc alatt és eljött, ezzel megnyerte a szívatást...bár uncsibratyóm szerint eléggé zavarban volt, meg félve ment oda Ő is, de meg merte csinálni (oké elég gyerekes, de most nem ez a lényeg)

Nekem ez egy kicsit rosszul esett.... kicsit féltékeny vagyok és meg is sértődtem...

Unokatesóm már a sztori elején kiemelte, hogy akkor nem ismertük egymást személyesen a sráccal, szóval ne sértődjek meg, de akkor már leveleztünk...


Ezen más is felkapná a vizet, vagy csak olyan elhanyagolható baráti hülyéskedés volt?


Ezek szerint megcsalna simán, most hogy járunk simán odamenne megint egy csajhoz??? :/


2013. aug. 23. 15:51
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Boltba se engedd be, mert ha nem talál valamit akkor meg kell kérdeznie egy csinos 18-20-as árufeltöltő csajt, hogy hol van amit vásárolni akar.
2013. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyébe elhagynálak.A féltékenység a bizalmatlanság egyik ismérve, amúgy meg alig ismertétek egymást.
2013. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idő alatt megismerhetted,milyen személyiség a párod.Ha ilyen téren ingatag vagy gyerekes,és te nem tudsz benne megbízni,a kapcsolat értelmetlen.Ugyanakkor még menthető a dolog,ha kicsit próbálod lazábban kezelni,és hagyod,hogy a szerelmed győzzön a birtoklási vágyad felett.A múlt az múlt,köztetek akkor még semmi komoly nem volt.Elhiszem,hogy rosszul esik,kicsit olyan,mintha csajozott volna,kissé éretlen húzás volt,de igazából semmi olyat nem tett,ami ellened irányult volna.Szerintem próbáld ezt meg elfelejteni,ha azóta nem volt ilyen húzása,elvégre valahol ez csak egy gyerekes hülyeség,kár rágódni rajta.
2013. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Én megfejtem egy tehenet. Akkor rámmennyire lennél féltékeny? 8 csöcsét is végigtapiztam.
2013. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, nem vagy normális. Nincs több mondanivalóm.
2013. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Túlreagálod egyértelműen.
2013. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltál már 12 éves? Ha igen, akkor nagy a baj. Ezek szerinz most nem is szólhat más lányokhoz?
2013. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Ilyen elven pasiktól is tiltsad le. Manapság...
2013. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

igazatok van, beteges vagyok.

de ez nekem úgy jött le, hogy csajozott meg más kéne neki...lehet a mai napig nem vagyok neki elég jó.... már erre is gondoltam

2013. aug. 23. 16:19
 20/36 anonim ***** válasza:

Nem sértődnék meg,nem féltékenykednék,nem érdemes,mert ez akkor volt,mikor még nem jártatok,hanem levelezgettetek.AZ meg még semmiféle elköteleződést nem jelent,sőt!Olyankor még a legszabadabb az ember.

Amúgy bárki bárkit bármikor simán megcsalhatna,csak van,akinek van tartása és olyan is van,akinek nincs.Akiben az elején megbízol,aztán megcsal,abban nem szabad bízni és ott kell hagyni.Aki meg megbízhatatlan,mert már sok érdekes ügye volt,azzal meg nem kell összeállni.

2013. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!