Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre más is féltékeny lenne,...

Erre más is féltékeny lenne, vagy begurulna?

Figyelt kérdés

Barátommal 7hónapja járunk, novemberben kezdtünk levelezni, de csak decemberben randiztunk először.

Most megtudtam az egyik haverjától (aki az unokabratyóm), hogy október környékén voltak egy sulis előadáson és egymást szivatták, hogy ki mer odamenni az egyik hostess lányhoz. Állítólag barátom (akkor még csak leveleztünk nem jártunk) odament a csajhoz kérdezett tőle valamit kb 1perc alatt és eljött, ezzel megnyerte a szívatást...bár uncsibratyóm szerint eléggé zavarban volt, meg félve ment oda Ő is, de meg merte csinálni (oké elég gyerekes, de most nem ez a lényeg)

Nekem ez egy kicsit rosszul esett.... kicsit féltékeny vagyok és meg is sértődtem...

Unokatesóm már a sztori elején kiemelte, hogy akkor nem ismertük egymást személyesen a sráccal, szóval ne sértődjek meg, de akkor már leveleztünk...


Ezen más is felkapná a vizet, vagy csak olyan elhanyagolható baráti hülyéskedés volt?


Ezek szerint megcsalna simán, most hogy járunk simán odamenne megint egy csajhoz??? :/


2013. aug. 23. 15:51
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Nem

Ha jeleneleg a vőlegényem csinálná ezt, és sem csók, sem következő randi, sem semmi nem történne, csak fogadásból meghívná a lányt pl egy italra, akkor sem lenne semmi. Nem tetszene, de nem lenne semmi, pedig én is féltékeny típus vagyok...


Én a szeme láttára 2 héttel a járásunk kezdete előtt összejöttem egy sráccal, csók..miegymás..(aztán kiderült, hogy a srác foglalt, de nem ezert nem lett folytatása.

2 hétre rá járni kezdtünk, de már ez az eset előtt is közeledett, csak én nem akartam venni a lapot, azt pedig nem tudtam, hogy az ominózus bulin ott van..


Még ezen sincs kiakadva, hiszen nem jártunk..



Ha akoor, amir leveleztetek szexelt is volna a csajjal, ahoz sem lenne semmi közöd, sem pedig jogod számonkérni.

Nem tduhatta, hogy végül összejöttök, ráadásul nem is történt ilyen.

Hány éves vagy?

2013. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Nem érthető, hogy októbertől, vagy novembertől leveleztetek?

Gyerekes csínynek, kamaszos virtuskodásnak tartom.

Ha akkor történt, amikor még nem leveleztetek, akkor nincs baj. Nem tartom helyesnek, hogy az unokatestvéred ilyen történetekkel traktál. Ha féltékeny típus vagy, akkor az önbizalmadat kéne fejleszteni.

2013. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez nagyon durva! Ez a vicc kategóriába készült???
2013. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

„Nem sértődnék meg,nem féltékenykednék,nem érdemes,mert ez akkor volt,mikor még nem jártatok,hanem levelezgettetek”


irta az egyik hozzászoló.

Egy pillanat!


Házasok vagytok?

örök hűséget fogadtatok egymásnak?

Vagy ismerkedtek s ép most derül ki hogy egymásnak az igaziak vagytok e?


Jelenleg nem. nem ilyen egy igazi. vagy megváltozol vagy nem fog neked örök hűséget fogadni hanem keresi tovább azt aki ezt megérdemli.

2013. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez már beteges!!!
2013. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a pillanat, mikor bezárnám az ajtót és soha többé nem engednélek be.
2013. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Bezárnám az ajtót, a kulcsot meg feldugnám a seggembe.
2013. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Jézusom, hány éves vagy, 5??
2013. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ismerted, mit kellett volna mondania? -Fiúk nem lehet, mert majd egyszer lesz egy barátnőm?
2013. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy nem vagy még 10 éves se?!!
2013. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!