Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre más is féltékeny lenne,...

Erre más is féltékeny lenne, vagy begurulna?

Figyelt kérdés

Barátommal 7hónapja járunk, novemberben kezdtünk levelezni, de csak decemberben randiztunk először.

Most megtudtam az egyik haverjától (aki az unokabratyóm), hogy október környékén voltak egy sulis előadáson és egymást szivatták, hogy ki mer odamenni az egyik hostess lányhoz. Állítólag barátom (akkor még csak leveleztünk nem jártunk) odament a csajhoz kérdezett tőle valamit kb 1perc alatt és eljött, ezzel megnyerte a szívatást...bár uncsibratyóm szerint eléggé zavarban volt, meg félve ment oda Ő is, de meg merte csinálni (oké elég gyerekes, de most nem ez a lényeg)

Nekem ez egy kicsit rosszul esett.... kicsit féltékeny vagyok és meg is sértődtem...

Unokatesóm már a sztori elején kiemelte, hogy akkor nem ismertük egymást személyesen a sráccal, szóval ne sértődjek meg, de akkor már leveleztünk...


Ezen más is felkapná a vizet, vagy csak olyan elhanyagolható baráti hülyéskedés volt?


Ezek szerint megcsalna simán, most hogy járunk simán odamenne megint egy csajhoz??? :/


2013. aug. 23. 15:51
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

Ne öld meg a kapcsolatotokat ezzel,mert ez butaság!



Figyu,te most csak bizalmatlan vagy,mert 2 barátod is megcsalt, így se magadban, se a barátodban nem tudsz igazán bízni, ami természetes ilyen esetben, de ne vetítsd ki rá,amíg nem ad okot!


:)

2013. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Hülye vagy ,már ne is haragudj?

Szegény srácban csak azért nem bízol meg, mert a levelezésetek kezdetén beszélt egy lánnyal?

Ez...kész

2013. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
Minden férfi disznó
2013. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Az nagyon nem mentség a féltékenykedésre, hogy "de hát más már megcsalt". A jelenlegi barátod nem az a másik és kész.

Betegesen túlreagálod.

Ezzel fogod magad mellől elüldözni, mert hosszú távon ezt egyetlen épelméjű ember sem bírná.

2013. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ott van a gond h fogadjunk mindenkihez hasonlitgatod magad, es meg mindig nem tudtad elfogadni magad ugy ahogy vagy!Ha tudnad h nezett ki az osszes volt csaja, egesz nap ezen porognel. Ez nem is igazan feltekenyseg, hanem komplexusos zaVar. Vannak jo pszichologusok!....
2013. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Igen ez tényleg jó ötlet. A pszichológus megelőzhet egy szakitást. De vannak más eszközök is. Pl. ha a párod nem szerelné le a szögeket az ostorról.
2013. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!