Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kívülálló véleményére lennék...

Kívülálló véleményére lennék kíváncsi! Szerinted kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Párom 31 éves, diplomás. Eddig nem volt egy normális bejelentett munkaviszonya, csak diákmunka, meg nyári munka, ilyesmi. Lassan 5 éve együtt vagyunk, kezdek besokkalni, hogy nem lépünk előre. Jelenleg szeptembertől ismét nem lesz munkája, "megfenyegettem" sokadjára is, ha nem megy el dolgozni rendesen, akkor elköltözöm. Közös albérletben élünk, én 25 éves vagyok, vezető pozícióban dolgozom egy áruháznál. Ő azt mondja, hogy türelmetlen vagyok, és nagyon meg fogom bánni, ha elhagyom őt. Én meg azt mondom, hogy nem azért dolgozom napi 10-12 órákat, hogy egy helyben toporogjak, szeretnék lakást, jól élni stb, amiért meg is dolgozom elég rendesen. Ő meg kijelenti, hogy nem fog elmenni akármilyen munkára, meg neki tanulmányt kell írni stb. Egyébként nem pénzéhes vagyok, félre ne értsétek, most is fele annyit keres mint én, nem ezzel van a problémám, hanem a hozzáállással, meg hogy meddig fog ez így menni(ha nem lépek). Véleményeket kérnék.
2013. aug. 23. 16:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%

Te nem vagy elég elmélyült típus, valmiféle manager lehetsz. Keress egy másik managert.

Aki tanulmányt szeretne még írni, ahhoz egy komoly elmélyült nő illik, aki pénzesebb.

Neked kell egy pörgő manager, gyorsan hitel, 2 gyerek, autó stb.

A párodnak kell egy pénzes, okos és független nő, aki max. egy gyereket szeretne és nem akarja a párját annyira vezető pozícióban látni. A párod egy lexikális tudással rendelkező, férfi, aki nem biztos, hogy valaha is sokat fog keresni.

Ez a véleményem, nem illetek össze.

2013. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
5-ös mondta meg a tutit. Úgy él melletted, mintha a mama szoknyája mellett élne még. Sosem fog megváltozni.Tapasztalat.
2013. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Úgy érted utolsó, szándékos karrier derékba törés van a háttérben? Mert nem akarja látni hogy egy nála okosabb s jobban kereső férfi van hanem inkább egy behódoltatható papucsra vágyik, aki jól keres fix állásban de nála kevesebbet?
2013. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

31 évesen diákmunka? bocsi de ezen felröhögtem :DD

Szerintem sem egy a közös célotok, ő meg van így is. Hagyd el, majd rájön,hogy egy nyári diákmunkán nem tud eleget keresni rezsire,számlákra,kajára és egyéb dolgokra

2013. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De mi az Istent csinál diákmunkán? Eddig végig csak diák volt? Elhiszem, hogy kényelmes a diákmunka, pár nap alatt felvesznek és nem feltétlen fizet rosszul. Én 110-120 ezret keresek diákmunkával havonta, 1 éve dolgozok itt pont. Ha elmennék rendes munkára, akkor kb minimálbéren lennék. De én 20 éves vagyok, mindenki dolgozik szinte valamit ilyenkor, a párod pedig 31 és végzettsége is van ezek szerint. Miért nem helyezkedik el benne? Nagyon nem jó amit csinál, én is lépnék a helyedben lassan, mert így nem áll biztos lábakon a kapcsolat.
2013. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
neked
2013. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!