Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már egyszeri kalandod...

Volt már egyszeri kalandod nős férfival? Megbántad?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 13:05
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
84%
Azok a nők, akik ilyen büszkék arról, hogy velük csalták meg az asszonyt a férjek, mire fel ilyen büszkék? Ez e legnagyobb dolog, amit elértek az életükben? Elég szánalom erre felvágni!
2013. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
67%

Hát ez jellemző.


"Nem hiszem, én nem csaltam meg senkit... :) Én élveztem az életet."


Én meg nem lőttem le senkit, csak egy mogorva tekintetű ukrán csávó kezébe nyomtam egy pisztolyt, 5 töltényt és egy táska pénzt. Nem is értem miért akar ezért elítélni bárki.

2013. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
69%

Azt a mindenit!

Ennyi gusztustalan,szánalomra méltó,aljas nőt,és még büszkék is rá........


Sosem volt,és nem is szeretnék.....

2013. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
74%

Én is azt vallom,hogy az igazi,és tisztességes nőknek (nem olyannak aki csak egy gyors numerára jó),jut szingli pasi is!



Legszánalmasabb,primitívebb dolog azzal védekezni,hogy "de hát én nem csaltam meg senkit,csak szexet akartam"


De akkor gondold majd így lelkem,ha veled is ez lesz,csak fordítva,mindenki megkapja az élettől,amit megérdemel :D

2013. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
87%

"Hogy ettől én rossz ember vagyok-e? Nem hiszem, én nem csaltam meg senkit... :) Én élveztem az életet."


Nem vagy rossz ember,csak irtó szánalmas,a felfogásod meg....nincs rá más szó,szánalmas!

Nagyon primitív lehetsz,de ami a legrosszabb,fel sem veszed :)

2013. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy azt a legtöbben írtuk, nem egyszeri kalandban volt részünk és nem is azért voltunk együtt nős pasikkal, mert másodosztályúak lennénk és nem kellünk másnak... mekkora baromság már ez! Vagy talán ezzel nyugtatjátok magatokat, hogy ti még arra se vagytok jók, hogy értetek, a veletek való szexért vállalják a lebukás kockázatát? háhá :D
2013. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
82%
Titeket tényleg nem zavart, hogy résztvettetek valaki megalázásában, átverésében? Hogy azt a ruhát, amitből előhámoztátok a megfarkalótokat, azt a felesége mosta-vasalta gondosan? Ha titeket csalk 100 forinttal is becsapnak a boltban, akkor visszamentek és balhéztok, mert MILYEN JOGON csapnak be titket, de az, hogy ti is aljasul viselkedtetek az adott szituációban, az nem zavar?
2013. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
71%

"ti még arra se vagytok jók, hogy értetek, a veletek való szexért vállalják a lebukás kockázatát? háhá :D"


Hát igen. Mi csak arra vagyunk jók, hogy elkötelezzék magukat mellettünk egy életre, feleségül vegyenek, gyereket vállaljanak velünk, közösen érjünk l mindent az életben es még ha néha elgyengülnek is és elcsábulnak egy könnyen kapható kis rüfke miatt, akkor sem hagynának el minket. Háhá. Dé.

2013. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
83%
Nem verném a nyálam, ha egy nős pasinak csak arra kellenék, hogy belém mártsa a farkát, mert otthon az asszony a 3 gyereke mellett nem kapható mindennap a 4 menetre!
2013. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó: Így igaz, ez a normális párkapcsolat.
2013. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!