Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már egyszeri kalandod...

Volt már egyszeri kalandod nős férfival? Megbántad?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 13:05
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
53%
utolsó előttinek
2013. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem lennék senki szeretője. Az egyik legszánalmasabb dolog a világon. A szeretőt nem szeretik, csak használják. A nős férfi a feleségét szereti. A szerető az csak egy lyuk. Egy nagyon buta lyuk, akit a férfi néha meglátogat, ígérget ezt azt, szegény lyuk meg remél. Hülye lennék önként vállalni ilyen szerepet. Egyszeri kalandba nőtlen férfival sem mennék bele.
2013. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
64%

Wow!


Sokan ennyire büszkék rá,hogy külön bejárató,ingyen,élő gumibabája vkinek,és megteszi azt,amit egy feleség nem(nyeli a g..cit mint kacsa a nokedlit,és mehet a se...be kuki....)


Nem értem mi baja a sok prűd nőnek!

Ezek a nők nagyon jók elrettentő példának!

Hisz a normális férfiak,és nők velük példálóznak,hogy


"látod kislányom a Marikát?na ő az a r..banc,aki belezavart a Gézáék párkapcsolatába,ő mindent bevállalt a pasinak,nem volt szégyenlős,de mikor kiderült,a pasi dobta mint a macskát sz..rni,hisz a feleség,és a gyerek csak fontosabb!Most meg sír,hogy csak egy szét..szott játékszer lett!Na te sose legyél ilyen!!" :)

2013. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
63%

Kikérem magamnak a sok bunko kommentet! Képzelje el a sok okos, hogy mi együtt éltünk. A szulei mar nem eltek, testvere nem volt, a baratait ismertem. Üzletkötőként dolgozott, általában egy hetet távol töltött, egyet otthon. Nekem ugy tűnt, a fizetését haza adja- nem keveseltem, mert amit adott, az is tobb volt, mint az átlagjövedelem. Gyereket vállaltunk, boldogan éltünk - gondoltam en. A kapcsolatunk megromlott, o elköltözött en pedig beadtam a gyermekelhelyezesi kérelmet. A tárgyaláson, ahova bekertek a jövedelem igazolást derült ki, hogy nős es gyereke van - a közösön kívül.....

Miért kellene nekem szégyellni magam? Megis honnan a pcsabol kellett volna tudnom, hogy mar nos? A felesége is akkor döbbent ra, amikor ki küldtek nekik a bírósági idézést.... O se volt boldogabb, mint en... Pláne, hogy mint kiderült előbb en voltam, ok a mi kapcsolatunk közben házasodtak össze es a gyerekük is később született...

Bánom, hogy kapcsolatom volt vele, de nem nekem kell szegyellnem magam.

Az elso osztályú nos szöveget szinten kikérem magamnak, attól, hogy te azt hiszed, a világ körülötted forog, meg nem biztos, hogy elso osztályú vagy.

2013. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
65%

Atya Úr Isten.... mennyi rüfke van itt... borzalom.... de még az,hogy némelyik még büszke is rá

hát undorító

2013. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
81%
24-es, a sztorid sajnálatos, de semmi köze a kérdéshez és az eddigi kommentekhez. Nyilván senki nem mondaná azt, hogy te egy nős férfi szeretője voltál. Akik korábban írtak azok viszont egyértelműen azok.
2013. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
74%
Értem, csak tudod engem is rib...oztak le a történtek miatt....
2013. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
48%
24: olvasni tudsz? Arról vannak ezek a szép vélemények, akik verik a nyálukat, hogy az ő lyukaikat nős pasik dugják!
2013. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
68%

Nem volt és nem is lesz - szándékosan biztos nem.


24-es. A Te történeted tényleg nem az, amire a Kérdező kiváncsi volt. Nem tudtad, hogy nős, de tényleg akik tudták, hogy nős, mintha büszkék lennének rá. De én azt mondom, hogy ahogy a férfi megcsalja a feleségét, egyszer ugyanúgy meg fogja csalni a szeretőjét is, és akkor nem lesz ennyire büszke.

2013. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
26%

Az ilyen nőket senki nem ítéli el.

Azokat ítélik (ítéljük) el, akik TUDJÁK, hogy házas a férfi, de úgy gondolják, hogy ezzel nem követnek el bűnt, mert ők nem csalnak meg senkit, mert egyszer élünk, mert élvezzük az életet stb.

2013. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!