Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már egyszeri kalandod...

Volt már egyszeri kalandod nős férfival? Megbántad?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 13:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
61%
De mégis miért a nőt kell elítélni? A férfi házas, neki kellene hűségesek lennie, nem?
2013. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
40%
Persze, igen, de én azért nőként belegondolnék, hogy vigasztalna-e engem, ha engem csalnának meg, hogy a férjem/párom volt a foglalt, és nem vigasztalna.
2013. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
52%

En csak sajnalom az ilyen noket mert az elet ugy adja vissz a az erkolcstelen viselkedest hogy ezek a nok bizony majd csodalkoznak rajta.

24 tortenete: bizony ezert nem olyan buta dolog hazassagban vallalni gyereket ugye akkor mar a terhesseg elott kiderult volna a turpissag.

En ugy latom aki nos pasival ked ugy hogy tud rola az negyobb bunos mint a ferfi. Hiszen ha a nos ferfi tabu lenne akkor nem tudnank feremenni.Dehat mindig akad egy ket erkolcstelen no aki belemegy a jatekba.

Szemely szerint nem tudom elkepzelni hogy nem csekkelem le a pasit mindenhol mielott agyba bujok vele.(de en alapos es ovatos ember vagyok)

2013. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
61%
NEM! Soha nem néznék más nő párjára! Ettől 100x többet érek....
2013. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
46%

Elég üres élete lehet annak, aki büszke arra hogy kapcsolatokat és emberi életeket rombol le. Kíváncsi lennék, mit tennének, ha őket vernék így át?

Amin én leakadtam, az az, hogy még ki merészelnek állni magukért, holott egy forintot nem érnek. Az én szememben legalább is. Én a helyükben elsüllyednék a szégyentől.......

2013. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
53%

Az emberek kb. 60%-ának nem volt. A maradék negyvennek bizony, igen, volt vagy van, egyszer vagy többször. Tehát 100 emberből nagyven lép félre statisztikailag.

Üdv a Való Világban...!

Ui: huszonévesen még én sem gondoltam volna ezt, azóta volt mit látnom, hallanom, tapasztalnom.. Ez van, sajnos.

2013. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem elegendő volt a tudat, hogy ha akarnám megtehetném ;)
2013. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Hála istennek én emigráltam így kívülről figyelem az eseményeket, de a statisztikáknak én is hiszek.
2013. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Pfejjjjjj....Remélem ezek azota mar elpusztultak!
2014. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!