Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a családom azt mondja rám,...

Ha a családom azt mondja rám, h mekkora bunkó tahó vagyok, akkor valószínűleg másnak se fogok kelleni?

Figyelt kérdés
A családom szerint bunkó, beképzelt önző vagyok, aki mindenkinek visszapofáz, vágja a képeket. Soha nem fogok kelleni senkinek??
2009. nov. 1. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
ha már a családod is azt mondja, akkor lehet benne valami. nekem nem kellenél, ha igazuk van. :)
2009. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már az anyukám hozzám se szól...
2009. nov. 1. 21:32
 13/15 anonim ***** válasza:
Gáz. Miért nem próbálod megtudni mit várnának el még mindezen felül azért, hogy téged is emberszámba vegyenek? Sajnos olyan 20 éves koromig nálunk is a nővérem volt a császár. Most ő elhúzott külföldre, és hirtelen engem akart muterom a szeme fényének. Én azt mondtam, erre előbb is gondolhatott volna, kb mikor összebasztak engem faterommal... 24/L
2009. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Istenem! Köszönöm, hogy nincs testvérem!!!
2009. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fú, hát élet az, ami neked van?
2009. nov. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!