Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a Parom testileg...

Mit tegyek a Parom testileg es fizikailag is bánt?

Figyelt kérdés

2honapja gyereket szültem neki amit megbantam, nem a gyereket bantam meg hanem azt hogy ilyen emberkenek szültem gyereket

Ma durvan összekaptunk megis ütöt kék lila a kezem, allandoan zavargat hogy ezaz ő haza takarodjak stb.. En elis mennèk de gyerekkl hová? Anyuékhoz nem mehetek mert ott is kisebb nagyob vitak vannaK! azzal fenyeget ha elmerek menni elveszi agyereket?! Mit tegyek? Hova tudnek menni?


2013. szept. 7. 10:13
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Jajj de 7honPja lakunk együtt most 2honapja szültem neki.. Na mindegy!
2013. szept. 7. 10:35
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Inkább anyádéknál a kisebb-nagyobb viták, mint itt a verés..szerintem. Sok lehetőséged nincs, ezek szerint munkaviszonyod sem volt, így még azt sem tudom írni, hogy pár hónap múlva add bölcsibe a kicsit és menj vissza dolgozni. Mert úgy már tudnál egy kicsi albérletet fizetni, ahol ellehetnétek nyugiban a kicsivel.

Anyaotthon vagy a szüleid.

2013. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
80%

Terhesen költöztél vele össze. Előtte nem. Előtte is laktál valahol gondolom, költözz vissza.

Am. ha ilyen buta voltál, ne siránkozz!

2013. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
30%

Hasonló helyzetben vagyok,csak én a fővárosban lakom,ezért kérdeztem.De azért ott nem olyan drága az albérlet sztem mint itt.Elég lenne egy garzon is elsőre!

Sajnos nem tudok jobb tanácsot adni,mint h.minél elöbb próbálj a piciddel új életet kezdeni!

2013. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
77%

Nem dolgoztál, alig vagytok együtt, együtt sem éltetek, de azért szülsz neki...


Rohadjon meg az ilyen, mint ti! A saját gyereked életét teszed tönkre a felelőtlen gondolkodásoddal! Remélem elveszik tőled, mert ennél még az állami gondozásban is jobb helye lenne...

2013. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Te jó úr isten! Úgy estél teherbe, úgy szültél, hogy nem volt stabil kapcsolatotok, nem is laktatok együtt amikor teherbe estél..... Mit lehet erre írni, mondani???? Tudom, ez már nem segítség, de ismét itt egy FELELŐTLEN anya, aki UTÓLAG siránkozik, hogy most mit tegyen. Mert ugye ott a gyerek, eltartani nem tudja, senkire és semmire nem számíthat, a párja meg veri. Menj anyaotthonba, mást nem igazán tudsz.... Kérj segélyt. A gyerekedet sajnálom, téged nem.
2013. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem azért irtam ki hogy segitsetek, hogy aztàn kritizáljatok nincs rà szükségem.. Hat rohadj meg te!
2013. szept. 7. 11:36
 18/40 anonim ***** válasza:
78%

Minek írsz ide, ha nem segítséget vársz?

Te cseszted el az életedet! És a gyerekedét is!

2013. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Igen segitséget kértem nem azt hogy kritizàljanak es vàdaskodjanak! Elbasztam igen az eletem.
2013. szept. 7. 11:42
 20/40 anonim ***** válasza:
88%

"A Krízis-központot utódaként, 2005. április elsejétől működik az Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat (OKIT). A krízistelefon szolgálat a nemzetközi alapelvek (I. F. O. T. E. S. - Nemzetközi Segélyhívó Szolgáltatók Szövetsége), a hatályos magyar jogszabályok és a szakmai etikai követelményeknek megfelelően jött létre és működik. A szolgáltatás kizárólag telefonos ügyfélszolgálat, mely az ország területén belül, a nap 24 órájában, vezetékes és mobil telefonról is ingyenes zöldszámon hívható:. 06/80-20-55-20"



Ők segítenek mindent elintézni, de együtt kell működni velük, segíteni tudnak, helyetted eljárni nem.

2013. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!