Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a Parom testileg...

Mit tegyek a Parom testileg es fizikailag is bánt?

Figyelt kérdés

2honapja gyereket szültem neki amit megbantam, nem a gyereket bantam meg hanem azt hogy ilyen emberkenek szültem gyereket

Ma durvan összekaptunk megis ütöt kék lila a kezem, allandoan zavargat hogy ezaz ő haza takarodjak stb.. En elis mennèk de gyerekkl hová? Anyuékhoz nem mehetek mert ott is kisebb nagyob vitak vannaK! azzal fenyeget ha elmerek menni elveszi agyereket?! Mit tegyek? Hova tudnek menni?


2013. szept. 7. 10:13
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
46%

"Elbasztam igen az eletem."


A te életed szerintem senkit sem érdekel, megérdemled, magadnak csináltad. Viszont szégyellhetnéd magad alaposan, hogy csak magadat sajnálod, mikor egy szerencsétlen kisbaba életét is tönkreteszed a hülyeségeddel, de erre nem is gondolsz.

2013. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
9%
Én a 16-os voltam. Hol írtam, mondd már meg kérlek, hogy rohadj meg???? Bökj rá.
2013. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
16-os: olvasd végig a 15-ös választ. A kérdező arra reagált.
2013. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Oks, akkor én értettem félre, elnézést, pont az enyém után válaszolt, a többit nem nem is igazán olvastam.
2013. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
:D
2013. szept. 7. 19:59
 36/40 anonim ***** válasza:
Kérdező, most őszintén, mi a f.@sznak örülsz?
2013. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Hiába ír bárki bármit, a helyzet nem fog változni.

Hogyha 3-mal több IQ-d lenne, már visszaköltöztél volna oda ahol ezelőtt laktál. Akkor is, ha ott is problémák vannak. A gyereked miatt el kell dobnod a büszkeséged, és kibékülni a szüleiddel, ők talán segítenek.

2013. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Talàn igazad van es az lenne a legjobb!
2013. szept. 9. 14:29
 39/40 anonim válasza:
Szia! A területileg illetékes védőnőhöz fordulj! Gondolom jár hozzátok a pici baba miatt!!! Szóval neki mondj el mindent! Ő valószínűleg az illetékes családsegítő szolgálathoz fog irányítani. Keresnek neked megoldást, ne aggódj! A gyerek legyen a legfontosabb! Mindent az ő érdekében kell hogy megtegyél még 18 évig legalább! Most minden nagyon rossznak tűnik, de hidd el van kiút mindenből! Fel kell venned a "pléh-pofát" és merned kell segítséget kérni! Sokan a szégyenérzet miatt nem kérnek segítséget inkább tűrnek...
2017. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Jókor válaszolsz neki, nem baj, hogy lassan 4 éves a kérdés?

Mostanra két opció van:

1) Továbbra is az agresszív állat párjával, csak azóta még szült 1-2 gyereket

2) Elhagyta, és új életet kezdett


Én az 1-es verziót tartom az esélyesebbnek, de kíváncsian várom a kérdező cáfolatát, ha esetleg épp idetéved. Örülnék a pozitív végkifejletnek, de a munkámból adódóan látom, hogy az 1-es opció az örök befutó.

2017. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!