Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám állandóan lopkodja a...

Anyám állandóan lopkodja a pénzem, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Szülinapomra kaptam 10ezer Ft-ot. Jól eldugtam a szobámban. Ma megnéztem és nem volt ott semmi. Nem ez az első eset. Anyám kb ezzel együtt 80ezer Ft-al tartozik. Az a legrosszabb az egészben, hogy egyszer se kérdezte meg, hogy elveheti. Mit lehetne tenni ez ügyben? Nem vagyunk szegény család kb 500ezer Ft-ból élünk. (Anyám nem alkoholista.)

Na mit lehetne tenni? 14/F


2013. szept. 7. 18:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ma annyit mondott, hogy vissza fogja adni. Na ja...

Bízik bennem és nem hiszem, hogy nekem gyűjti.

2013. szept. 8. 17:29
 12/12 anonim ***** válasza:

A bankszámla a legjobb megoldás.

Ha esetleg onnan is leníúlná, akkor a helyedben egy online pénztárcát is csinálnék, amire átutalnám a pénzem. (Pl.: paypal és társai) Mert ugye 18 éves kor alatt kell a szülő is, tehát kezelheti a pénzedet

2013. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!