Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet két férfit...

Szerintetek lehet két férfit szeretni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 11:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te olyan dolgokhoz ragaszkodsz, amik nem ragaszkodnak hozzád!

Egyik pasi sem szeret igazán, és azt gondold végig, hogy mind a kettővel ilyen kusza-zavaros az előéleted, ezek után mennyire tudnál bármelyikben is megbízni?????

2013. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Dönts és tarts ki a döntésed mellett. A hosszas őrlődés mindkét kapcsolatodat tönkre teszi.

Én egy ilyen hármasnak az egyik férfi tagja voltam. Végül engem választott a nő, aki jelenleg is (7 éve) a párom, de az akkor elszenvedett sérülésektől egyikünk sem tud igazán szabadulni, és ez megpecsételte a kapcsolatunkat, sosem leszünk már olyan boldogok együtt, mint amilyenek lehettünk volna.

Amúgy pedig nem lehet két embert egyszerre szerelemmel szeretni.

2013. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Szia. Igen igazad van nagyon is mert hiába vagyok a régi kapcsolatomban nem érzek boldogságot. Amikor hazajön a jelenlegi párom ővele sem. Szerintem túl megviselte a lelkem ez az egész dolog és úgy érzem még a szeretetet sem tudom nagyon viszonozni már. Ha kimondom azt a szót hogy "szeretlek" sem érzem már a súlyát. Pedig egy szerelmes kedves odaadó nő lennék. És sajnos úgy érzem magamnak ártottam ezzel az egész szituációval a legtöbbet. Nem is tudom akarom -e még akármelyik kapcsolatot is. Nem könnyű ez az egész helyzet. Köszönöm, hogy te is írtál és mindenkinek köszönöm. Meg sem gondoltam hogy ennyien hozzászólnak a kérdéseimhez és kifejtik véleményüket amiért hálás vagyok.

Üdv: Heni

2013. okt. 3. 07:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!