Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet két férfit...

Szerintetek lehet két férfit szeretni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 11:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Cirka 12 év után döbbent rá, hogy te vagy a mindene?Hmm"-.-"
2013. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%

Valószínűleg lehet, viszont az európai társadalom ezt nem tolerálja.


Bár a 2férfit egy társadalom sem tolerálja:)

2013. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hanem inkább valamelyikből hiányzik az ami a másikban esetleg megvan.Ezért akarod vagy hiszed hogy szereted őket.

Ez a múlt játszadozása veled!

Az a férfi akiért ennyi évet feláldoztál nem szeretett soha csak jó,hogy ott voltál amikor...és még nem is kellett semmit ezért tennie.

Valami hasonlóban volt részem nekem is,ezért csak annyit tudok tanácsolni,hogy ami volt elmúlt és soha nem jön vissza.Ne is akard mert ez a te számodra lesz keserű!!!

2013. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy a mostani pasidat eleve nem is szeretted szerelemmel, csak sebtapasznak használtad a lovagod után. nem bántani akarlak ezzel, de ha magadba nézel úgy jó mélyen, akkor te is tudod, hogy ez így van. Tehát a kérdésedre felelve: nem, nem lehet egyszerre 2 férfit szerelemmel szeretni, mert a szerelem kizárólagos.
2013. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ugyanannyira nem.

Szerintem ilyenkor aki nem a párod, az csak fellángolás, vagy a párodat nem szereted már, csak megszoktad. Ezt kéne tisztázni.

2013. szept. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm amit írtatok megosztottatok velem valóban hasznos és segítség számomra. Nem könnyű a múlt és a jelen között élni. Sajnos olyan típusú ember vagyok aki a múltat oly nehezen engedi el és való igaz talán sebtapasznak indult a kapcsolat a jelenlegi párommal de valahol megszerettem. Nem úgy ahogy az előzőt hisz az más volt. De akkor is azt érzem hogy mindkettőt szeretem.
2013. szept. 15. 15:16
 17/23 A kérdező kommentje:
És igen 12 év után döbbent rá és ez az amit nem tudok megbocsátani. Annyit szenvedtem el sem hinnétek ha leírnám. A lelkem pusztult bele ebbe a szerelembe és csak azt mondja ne a múltat nézzem hanem gondoljak bele milyen boldogok leszünk. Csak sajnos nem tudom elfelejteni a sok sok magányt a sok fájdalmat lelki gyötrelmet amit okozott. Ez a másik akivel együtt vagyok ő is okozott már nekem egy s mást egy párszor visszament a feleségéhez aztán ide hozzám ezt megcsináltuk vagy 4 szer mígnem itt kötött ki de nem tudom ő is szeret engem de félek mi lesz ha ez utobbi nem oly szilárd és biztos mint a múlt aki teljesen függetlenítette magát mindentől. óóóóó de nehéz. És még azt sem mondhatom hogy fiatal kis tapasztalatlan csaj vagyok és hát tessék nem tudom mit tegyek....
2013. szept. 15. 15:21
 18/23 anonim ***** válasza:

A két férfit Tibetben tolerálják, van erre is példa!


A kérdező görény, megcsalja a párját..

2013. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Független férfiakra nem izgulsz fel kérdező? Mi a baj veled?
2013. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet szeretni egyszerre két férfit. Azt, hogy melyiket szereted, neked kell eldöntened, néhány megjegyzés kivülállóként:

1. A férfi akivel együtt voltál, 12 évig hagyta, hogy várjál rá, engedte, hogy elpazarold az idődet, miközben tudta, hogy nem fog még jó darabig elválni. Szerinted szeretett ő téged? Nem tisztelt és nem szeretett, mert ha így lett volna, akkor nem tett volna 12 évig parkolóra.

2. Amikor külföldre ment dolgozni, akkor miért nem vitt magával? Még mindig házas emberként ment ki, neked meg azt mondta ha akarod megvárod ha akarod nem. Szerinted érdekelte, hogy megvárod? Pont leszarta. Megint csak az jön ki, hogy ez a férfi téged nem szeret, nem tisztel.

3. Most hazajött, kihez is? A feleségéhez. Csak akkor tett lépést, amikor megtudta, hogy neked van valakid. Nem azért akar megszerezni magának, mert szeret, hanem mert eddig mindig megvoltál neki a parkolóba amikor csak bele akart ülni a kocsiba, most sem akar gyalog menni. Csak azért teper, hogy visszaszerezze a kocsit, amit a parkolóba leállíthat. Remélem érthető a hasonlat.

4. Azt írod találtál valakit, aki szeret és akit te is szeretsz már két éve. Ha szereted a párod, akkor hogyan merül fel a kérdés, hogy kit válasz? A párod mit szólna ha megtudná, hogy egyáltalán eljutottál idáig, hogy gondolkodj ezen? Te mit szólnál hozzá, ha a párod most azon gondolkozna, hogy összejöjjön-e az exével vagy maradjon veled, jaj melyikőtöket is válassza?


Összefoglalva, az ügyet gyorsan minél előbb zárd le mindkét végén, mert nagyon sok ember (köztük te is) sérült már így is, és ameddig megy ez a huza-vona még fog is sok.

2013. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!