Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy álmomban...

Miért van az, hogy álmomban mindig visszatér?

Figyelt kérdés
Boldog házasságban élek, és mégis, éjjelente folyton az előző férfi szerepel álmomban, nagyjából mindig ugyanaz a történet, hogy ugyanott dolgozunk, és én őt keresem az épületben, és amikor találkozunk, ő zavarban van, én pedig azt mondom neki, hogy ugye lehetünk barátok? Már baromira unom, szeretem a valós életemet, ez meg egy 3 éve lezárult sztori. Mit tegyek, hogy ne uralja az éjszakáimat?
2009. nov. 5. 09:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Valami miatt baromi erős lelkiismeretfurdalásos van, mivel Te keresed őt álmodban. Mit tettél ellene?...

2009. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy én szakítottam vele, mert évekig nem tudta eldönteni, hogy akar-e engem. Amikor hírét vette, hogy van valaki más, akkor mégis kitalálta, hogy szeret, de akkor már nem hittem neki. Az eljegyzésem óta nem írt, és kb. 3 éve nem is láttuk egymást.
2009. nov. 5. 09:29
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát, igazából ennyit tettem, hogy otthagytam, mert évekig még azt sem bírta kimondani, hogy szeret. Elegem lett, és találtam valakit, aki nem nyavalygott...
2009. nov. 5. 09:30
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha ennyi az álmod, akkor nincs ok az aggodalomra, hiszen álmodban is barátságról beszélsz vele. :)valószínűleg azért tér vissza ez a jelenet, mert frusztrál Téged, hogy nem tudtátok megoldani a kapcsolatot, azaz ő nem adott bele eleget Hozzád képest, és akkor gondolta meg magát, amikor már elvesztett. Miért nem mondta hamarabb? Persze, hogy bosszantó. Zárd le magadban, hogy ő nem felelt meg Neked, és koncentrálj a mostani kapcsolatodra.
2009. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, de nem tudom, hogyan zárjam le, amikor a nappalaimat a férjemért és gyerekeimért élem, de szinte minden éjjel ezt álmodom, ez már lassan mint egy tudathasadásos állapot, olyan...nem gondolom ezt ennyire egyszerűnek.
2009. nov. 5. 09:43
 6/25 anonim ***** válasza:
27%
szerintem még titkon szereted, de ez nagyon "gáz". Az hogy nem keres régóta az azt jelenti, hogy ő lezárta. Látod, elárulod saját magad.. miért kellene, hogy keressen??
2009. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Már hogy szeretném? Te nem unnád el, ha a másik évekig csak vacilál, meg nyavalyog, és azon is töprengenie kell, hogy szeret-e? Ez így nagyon megalázó volt, és a végén ezért hagytam ott könnyedén, és őszintén beleszerettem a mostani férjembe. Nem mondtam, hogy keresnie kéne, vagy írnia, és örülnék, ha nem is álmodnék róla.
2009. nov. 5. 09:52
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
"Az eljegyzésem óta nem írt, és kb. 3 éve nem is láttuk egymást." Mit kellett volna írnia??
2009. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

A gondolataidat próbáld meg szabályozni..

Olvassál elalvás előtt valami egészen más jellegű dologról, ami leköt.

2009. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9:57, SEMMIT!!! Egy szóval sem írtam, hogy kellett volna, csak azért írtam le, hogy megvilágítsam, semmiféle kapcsolat nincs már köztünk. Érthető?? Amúgy nappal eszembe sem jut, este sem foglalkozom vele egyáltalán.
2009. nov. 5. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!