Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy álmomban...

Miért van az, hogy álmomban mindig visszatér?

Figyelt kérdés
Boldog házasságban élek, és mégis, éjjelente folyton az előző férfi szerepel álmomban, nagyjából mindig ugyanaz a történet, hogy ugyanott dolgozunk, és én őt keresem az épületben, és amikor találkozunk, ő zavarban van, én pedig azt mondom neki, hogy ugye lehetünk barátok? Már baromira unom, szeretem a valós életemet, ez meg egy 3 éve lezárult sztori. Mit tegyek, hogy ne uralja az éjszakáimat?
2009. nov. 5. 09:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ne áltasd magad azzal,h közömbös.A tudalattidban a mai napig szerepel,tehát igenis érdekel a dolog.Hiába próbálod elnyomni a tudatos éneddel,a tudalattid felülírja és megmondja az igazat.
2009. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
ne haragudj, de veled vmi nagyon nem oké!
2009. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, sokat segítettél. Jó belerúgni abba, aki segítséget kér? A tudatalattis válasz érdekes. Nem gondolom, hogy az igazat mondaná, inkább jel, hogy valami még nem zárult le, esetleg kellene egy beszélgetés, amikor kölcsönösen megbocsátunk egymásnak...nem tudom.
2009. nov. 5. 15:03
 14/25 anonim ***** válasza:
A képlet nagyon egyszerű.Tudod h rosszat tettél vkivel akit valaha szerettél,és a lelkiismereted nem hagy nyugodni.Tudod,h nem volt korrekt amit tettél és ez zavar.Ez tipikus dolog:a háta mögött összejöttél mással,és amikor menni készültél legyaláztad,jöttél a sablon szöveggel h nem látom benned a jövőt,betelt a pohár,ilyen-olyan vagy,stb.Persze ha lett volna benned tartás eléállsz és megkérded hogyan tovább?De nem egyszerűbb volt lépni mással és közben alázni a másikat h szemét.És most szeretnél megbocsátást nyerni,de szerintem nemigen fogsz.Ezt nem sértő szándékkal írtam hanem tapasztalatból.
2009. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hohó, álljon meg a menet! Előbb szakítottam vele, és utána jöttem össze mással. Még hogy én viselkedtem szemét módon! És soha, de soha nem aláztam meg. Remélem, kapok valami normális választ is!
2009. nov. 5. 21:34
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálkoznék az álomfejtéssel én is.

Szóval lehet, hogy más is írt hasonlót, nem olvastam végig, mert félúton felidegesítettem magam.


Nincs veled semmi baj!!! Én elhiszem neked, hogy szereted a férjed és gyerekeid. Véleményem szerinte az exed nem önmagát, hanem egy állapotot szimbolizál. Lehet, hogy ő képviseli a tudatalattidban a bizonytalanságot (nem tudod merre tovább, hogyan dönts, vagy döntsél-e egyáltalán).


Lehet, hogy most valami komolyabb dolog előtt állsz és nem tudod hogyan tovább (akár tanulás, vagy munka, vagy egyszerűen csak egy háztartási gép vásárlása...) és ennek a bizonytalan érzésnek a hatására álmodban megjelenik volt párod.

Tudatosítsd magadban, hogy nem Ő vele találkozol álmodban, hanem az érzéssel. Nem Ő uralja az éjszakáidat, hanem az a bizonyos negatív érzés. (tudnám folytatni, de nem akarok túl fárasztó lenni)

2009. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, rendes vagy, elgondolkodtató, amit írtál, köszönöm!!!
2009. nov. 6. 18:35
 18/25 anonim ***** válasza:

Szia


Ne törődj a negatív válaszokkal,nem tudom mi a jó nekik abban,hogy másokat egyből lehurrognak,szerintem inkább takarítana mindenki a maga háza előtt!


Nincsenek olyan dolgok napközben amik az exedre emlékeztetnek?

pl.ugyanazon/hasonló utcán mész végig

az akkori munkahelyedre emlékezel

stb.

Az is lehet,hogy te nem zártad le magadban teljesen azt a kapcsolatot,maradt benned egy kis tüske,hogy ő miért volt olyan amilyen.


ezek csak ötletek,de szerintem olvasgass kicsit itt,hátha találsz valami érthető magyarázatot és segítséget,hogy szép ,nyugodt álmaid lehessenek.


[link]

2009. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó dugás mindig kihúz a sz@rbból!
2009. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, egy primitív hülye vagy. Előző, nagyon köszi!!! Vajon egy találkozás vele segítene ezen?
2009. nov. 9. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!