Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy álmomban...

Miért van az, hogy álmomban mindig visszatér?

Figyelt kérdés
Boldog házasságban élek, és mégis, éjjelente folyton az előző férfi szerepel álmomban, nagyjából mindig ugyanaz a történet, hogy ugyanott dolgozunk, és én őt keresem az épületben, és amikor találkozunk, ő zavarban van, én pedig azt mondom neki, hogy ugye lehetünk barátok? Már baromira unom, szeretem a valós életemet, ez meg egy 3 éve lezárult sztori. Mit tegyek, hogy ne uralja az éjszakáimat?
2009. nov. 5. 09:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz otlet!
2009. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Mert?
2009. nov. 9. 19:54
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

14:28-as vagyok


Nézd,ha arra vagy titokban kíváncsi,hogy még vannak-e egymással szemben érzéseitek és gondolni a következményekre,akkor találkozz vele,de amúgy én sem ajánlom mert azzal csak még jobban felbolygatod a lelked a múltad és ne agy Isten lehet,hogy még a házasságod is rámenne,ezt meg szerintem nem nagyon szeretnéd,hiszen van már gyermeked is és jelenleg boldog életed,nem??

Akkor meg teljesen felesleges lenne+1probléma,nem igaz??!!

De ez csak az én véleményem,neked kell döntened!

2009. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szia én is ebben a cipőben járok.5 éve volt 1 srác,nálam 5-6 évvel idősebb,és nagyon tetszett,de nem jöttünk össze,mert én akkor még csak 14 éves voltam.Szerelemmel szerettem,pedig nem volt semmi köztünk.És most mikor jól működő kapcsolatban vagyok,megkeres,és elmondja h. szeretne velem együtt lenni.Ez már fél éve volt,és nagyon sűrűn álmodok vele,és még mindíg nagyon tetszik,és ha nem lennék kapcsolatban,akkor máris járnék vele.Szóval normális választ nem tudok neked adni,mert én is ebben a cipőben járok.
2009. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Együttérzésem! Ez nem jó...nekem viszont az a bajom, hogy nem értem, mi a francért álmodok vele, amikor nem foglalkoztat, nem látom, nem tudok róla évek óta.
2009. nov. 10. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!