Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségnek joga van kidobni...

A feleségnek joga van kidobni a közös tulajdonú házból a férj barátnőjét?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 17:28
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
88%

Miből fizeted ki?

Mert ha nincs házasságiszerződésetek, akkor a számládon lévő pénz is közös..


Szerintem jogilag nem rakhatná ki, de nem nagyon foglalkoznak vele, hogy mit csinál. Én pl kihajigálnám a nő ruháit az utcára, meg táskáját is...stb... (Csak a tényeket tekintve, hogy a férjem nőt hoz a közös házba)

2013. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Nem, szerencséremég nem jött össze a gyerek, bár egy időben próbálkoztunk, de de gondok voltak a petefészekkel, így feladtuk.
2013. szept. 22. 18:16
 23/55 A kérdező kommentje:
21-es, igen, de munkája az nincs, tehát, ha a számlámon lévő pénzből fizeti ki a házat, akkor csődbe megy, míg nekem csak egy kicsit kell meghúznom a nadrágszíjat.
2013. szept. 22. 18:20
 24/55 anonim ***** válasza:
7%

Egy rokon családnak is közös a háza. Van 4 gyerekük. Elváltak már 7 éve, mert az asszonynak szeretője volt. Az asszony ki akarta tenni a férjét a házból, de nem sikerült. Azóta is egy házban laknak, mert egyik sem tudja kifizetni a másikat.

Tehát téged sem rakhat ki az asszony. Ha viszont te önszántodból elköltöznél, akkor már nehezen mehetnél vissza a tulajdonodba. Erre az ügyvéd felhívta a férj figyelmét.

Amit írsz, abból arra következtetek, hogy neked elég magad a jövedelmed, és a nej ezért akar békülni. Még akkor is meggondolnám, hogy kibéküljek-e vele, ha lenne gyerek is.

Nő létemre ez a véleményem.

2013. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
15%
Először neki "drukkoltam", de....a helyedben kidobnám őt is, hozzávágnám a része árát, és ennyi volt.
2013. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt nem tehetem meg, neki kell elmenni, önszántából. A kislány viszont ügyesen táncol az idegein, már csak idő kerdése, hogy megtörjön.
2013. szept. 22. 18:43
 27/55 anonim ***** válasza:
18%
Fenyegesd meg ha nem költözik akkor egy kisebbség család költözik a te részedbe, mert kiadod nekik albérletbe.
2013. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes menet lesz, ha látja, hogy nem tudja visszasírni magát hozzád és ő meg odaviszi, akivel megcsalt. A másik férfi jól áll anyagilag?

Vigyázz azért vele, mert az ilyen nők nagyon meg tudnak vadulni, ha látják, hogy vesztettek. Ügyvédnél beveti a bájait, és rajtad verik le, amiről egyébként ő tehet.

Kitartást neked is Kérdező!

2013. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
A szerető már nem játszik, neki is csak az én pénzem kellett volna.
2013. szept. 22. 19:25
 30/55 anonim ***** válasza:
77%

AMIG nincs vagyonmegosztás, ADDIG mindkét fél beleegyezése szükséges ahhoz, hogy valaki beköltözhessen. Ha a feleséged nem egyezik bele, hogy a barátnöd ott éljen, akkor nyugodtan kidobathatja, mivel az EGÉSZ lakás közös, amig a bíróság máshogy nem dönt.


Elöször váljatok el, legyen meg a vagyonmegosztás, és UTÁNA költözhet be a barátnö.


Mellesleg ha ilyen taktikával próbálkozol, akkor elöfordulhat, hogy EMIATT a bíróság a feleségnek itéli az egész lakás használatát!!!

2013. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!