Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségnek joga van kidobni...

A feleségnek joga van kidobni a közös tulajdonú házból a férj barátnőjét?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 17:28
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Ez a lány egy egyetemista, akit nem vettek fel egy kollégiumba sem, ezért megegyeztünk, hogy ha elüldözzük a feleségem, akkor ingyen itt lakhat. A bíróságon csak nem néznek csúnyán, ha segíteni akarom egy fiatal pályafutását egy olyan gesztussal, hogy ingyen szállást nyújtok neki. Sőt, a szülei régi barátaim, bizonyítsák, hogy nem!
2013. szept. 22. 20:01
 32/55 anonim ***** válasza:

"Ez a lány egy egyetemista, akit nem vettek fel egy kollégiumba sem, ezért megegyeztünk, hogy ha elüldözzük a feleségem, akkor ingyen itt lakhat. A bíróságon csak nem néznek csúnyán, ha segíteni akarom egy fiatal pályafutását egy olyan gesztussal, hogy ingyen szállást nyújtok neki. Sőt, a szülei régi barátaim, bizonyítsák, hogy nem!"


A bíróságon AZT nézik rossz szemmel, hogy a feleségedet el akarod üldözni, mert EHHEZ NINCS jogod.

2013. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
Elüldözni, én!? Mondom, egy barátom lányát látom vendégül!
2013. szept. 22. 20:21
 34/55 anonim ***** válasza:

20:13 -as

csak álmodozik!!

2013. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
46%

"Elüldözni, én!? Mondom, egy barátom lányát látom vendégül!"


AMIG a feleséged, ADDIG neki JOGA van megtiltani, hogy bárki - akár a barátod lánya, akár a szeretöd - idegen ott lakjon. Ugyanis addig a ház KÖZÖS, és mint ilyen, nem rendelkezhet egyik fél sem vele a másik beleegyezése nélkül.

2013. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Ő meg a beleegyezésem nélkül csalt meg a házamban is többek között, amikor külföldön voltam, így egálban vagyunk. Vagy ez nem számít a bíróságon?
2013. szept. 23. 13:58
 37/55 A kérdező kommentje:
Legalább már nem akar beszélgetni, mikor jelen van a lányka, ez már előrelépés számomra. Én elhiszem, hogy őt csúnyán átverték, ő meg azt fogja fel, hogy ha kiheverem ezt a csalódást, akkor találok jobbat.
2013. szept. 23. 14:20
 38/55 anonim ***** válasza:
55%

"Ő meg a beleegyezésem nélkül csalt meg a házamban "


EZ nem ugyanaz, mintha valaki beköltözne a házba. Szóval ha sokat okoskodsz, akkor csak te fog ráfizetni.

2013. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Szóval vendégként nálam lehet a lány, úgy, hogy nem alszik itt és fizetek neki egy albérletet?
2013. szept. 23. 15:30
 40/55 A kérdező kommentje:
Illetve, ha folyton arról áradozok, hogy a lány mennyivel jobb, mint ő, abból lehet bajom?
2013. szept. 23. 15:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!