Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődött a feleségem...

Megsértődött a feleségem amiért megkértem, hogy ne jöjjön sokszor mert nem akarom, hogy így lássanak. Ez baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy balesetem ahol annyira megsérült az egyik lábam, hogy lehet hogy soha többé nem fogom tudni használni d még az is kérdéses, hogy megmarad-e egyáltalán. Most kórházban vagyok és sokszor jár hozzám a feleségem a 2 kisfiunkkal. Nekem ez nagyon rossz és nem akarom, hogy így lássanak ezért megkértem a feleségemet, hogy ne jöjjenek hozzám olyan gyakran. Megbántottam ezzel de hát most mit tehetnék? Örülök, hogy nem szar le csak nekem ez annyira rossz és még én sem fogadtam el a helyzetet. Valószínűleg soha nem is fogom. Nem akartam megbántani de hiába mondtam el neki a bajomat. Mi a helyes ebben a helyzetben?
2013. okt. 6. 18:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, amiket itt írtál, ha tényleg szeret, meg fogja érteni.
2013. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

+ Te is értsd meg őt.

11. voltam

2013. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Mindkettötöket megértelek, iszonyatos érzés lehet, föleg neked!! Sajnos érdemben nem tudok hozzàszolni, csak azt kivànom, hogy ha nem azonnal is, de hamarosan ismér teljes életet élhess!!

Nagyon szoritok neked!!

Ha beszélgetnél, irj nyugodtan privit, meghallgatlak!

2013. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Biztos rendben lesznek a dolgok. Ha dohányzol, rögtön hagyd abba, úgy nagyobb az esélyed a gyógyulásra. És amint lehet, vedd igénybe a kórházi pszichológus segítségét. Addig pedig nyugtasd meg a feleségedet, hogy szereted, de meg kell értenie, hogy egy kis magányra van szükséged, amíg ezt feldolgozod. Amilyen hamar csak tudsz, túl leszel a dolgon, utána pedig látogathatnak nyugodtan.


Sok szerencsét.

2013. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát, igazatok van. Ha ő lenne ilyen helyzetben akkor sose mozdulnék el mellőle fél percre sem, mégsem jó most nekem, hogy ennyit vannak mellettem. Nem tudom az okát de nem jó. Nincs szükségem pszichológusra, egyedül is meg fogom tudni majd oldani és nem is dohányzom.
2013. okt. 6. 20:22
 16/30 anonim ***** válasza:
Mi történt, ha szabad kérdezni?
2013. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Belém jöttek autóval és beszorult az ajtó meg valahol a kormány közé a lábam és összeszorította az egészet, nem érzek semmit csak néha fájdalmat, mozgatni sem tudom és több helyen eltört.
2013. okt. 6. 21:00
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj valahogy megbarátkoznia a helyzettel, mert nagyon hosszadalmas lesz a gyógyulás, és ki leszel neki szolgáltatva valamilyen szinten.

Biztos megérti a problémádat, de szerintem úgy gondolja, hogy jó neked, ha látod a gyerekeket, erőt merítesz belőlük. Ők nem úgy élik meg, hogy "így" látnak. Az apjuk vagy, úgy fogadnak el ahogy vagy.:) Sok türelemre lesz szükséged a gyógyuláshoz, de nagyon nem mindegy, hogy a családod melletted van-e. Ne mard el őket magadtól, mert neked lesz nehezebb.

Most kórházban vagy, de sokkal nehezebb lesz otthon.

Nagyon rossz ez most neked, de próbálj ne agyalni azon, hogy mi lesz. Koncentrálj arra ami most van! Élsz, ez jó. Fájdalmaid vannak, ez is jó, mert érzed. Mindennek két oldala van, nézd meg mindig a másik oldalról is.

Kitartás!

2013. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

A többiek már szépen leírták a dolgokat, de gondolom, valahol úgyis tudtad őket, csak hát most Neked nehéz. Valamelyest megértelek, én azt szoktam mondani, hogy nem akarok láb és járóképesség nélkül élni. Nekem muszáj mászkálnom...

Az azért jó, hogy élsz s a családod Melletted áll... S ha az a mozgékony típus vagy, akkor vegyél példát azokról, akik fél lábbal is futnak vagy motoroznak, ez sem lehetetlen. Nem kell mindent feladni, amihez elvileg két láb kell... Kívánom, hogy a legtöbbet kihozhasd az életedből, így is élhetsz teljesebben, mint sok teljesen ép ember, akiből valami fontosabb hiányzik, hozzáállásban, lelkiekben...

2013. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

A keménykedéseddel elüldözöd a feleséged, aki szeret. Neki sem könnyű, biztos, aztán ha majd ő sem bírja, máshoz fordul vigaszért, mert veled nem beszélheti meg a gondokat.

Aztán majd egyedül maradsz, jobb lenne?

Ne üldözd el, ne sérts meg! Ezt csak ketten együtt tudjátok feldolgozni!

2013. okt. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!