Megcsal a férjem?

Figyelt kérdés
Véletlenül belépve hagyta a facebook profilját,én persze beleolvastam az üzenetekbe...nem kellett volna. Egy kolléganőjével levelezett, és nagyon gyanúsak az üzik. Csaj új ágyat vett, felajánlotta a férjem hogy segít kipróbálni..megkérdezte átjönne-e mert unatkozik egyedül és nincs aki reggel keltse, miközben én éjszakás voltam... félig viccesen írtak, de nagy flörtölésben voltak, és több üzi ki van véglegesen törölve. Nagyon kivagyok. Nem tudom mit higyjek. Lehet hogy csak flörtöltek, de mi van ha nem? Mi van ha csalt vele miközben dolgoztam? Hogy deríthetném ki? Ezek a beszélgetések egy-másfél évesek, tehát nem mostaniak. Vélemények?

2013. okt. 18. 09:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
40%
Akkor csald meg te is. Egy kis frisshús neked se árt, asszony. Jót fog tenni a lelkednek. :-) Nehogy már, hogy csak az egyiknek legyen jó és izgalmas.
2013. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
39%
10 minek nyomozgasson, mikor a pasik olyan oktondiak hogy saját magukat buktatják:DD
2013. okt. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Még ott dolgozik az a tehén. Sokkal öregebb rondább nálam, mert legalább valami dögös maca lenne, de ez nem az!
2013. okt. 18. 09:42
 14/36 anonim ***** válasza:
80%

Ártatlan flörtölgetés? Nekem az abban kimerül, hogy egy szórakozóhelyen pl. visszamosolygok a rám kacsintó férfira, vagy ha bókol, udvariasan megköszönöm, és megyek tovább.És ENNYI!

Szeretem a férjem, szexuális célzatú üzeneteket max. neki írok, és ő sem flörtölget ilyen durván senkivel sem.

Ez már régen nem ártatlan flört, nekem ez nem férne bele, és nagyon rosszul esne ha ilyeneket irkálna a hátam mögött egy másik nőnek.

2013. okt. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez még akkor is durva, ha csak szimpla flört. Nekem ez nem fér bele még akkor sem ha nem történt semmi köztük azért álljon már meg a menet.

Egyszer próbáld ki, hogy azt mondod, hogy éjszakás vagy elmész otthonról és éjszaka közepén hazamész hátha rajta kapod.

2013. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
32%
Elég heves flörtölés folyt köztük,ez tény.Esélyes,hogy ennél tovább is léptek,ezt viszont már nehéz lesz kiderítened.Mindenesetre szembesítsd a helyzettel,aztán meglátod,mit mond és érzésed szerint mennyire őszinte.Végső esetben nyomozhatsz esetleg a csajnál,bár az ő őszinteségére sincs garancia.
2013. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
33%

13 hűha:DD


"kissé" ideges teccik lenni, ily verőfényes szép pénteki napon:DD


Tudunk valamibe segíteni?:DD

2013. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Én sosem csalnám meg. Annál ocsmányabb nincs. Én megmondtam neki már rég, ha talál mást akivel együtt akar lenni, ha én nem felelek meg, vagy nem szeret már, akkor menjen, de ne alázzon meg azzal hogy lyuktestvét csinál nekem! Ezt az egyet sosem bocsátanám meg!
2013. okt. 18. 09:47
 19/36 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem más szerelmes nő sem lenne nyugodt,ha a párja szexuális tartalmú üzenetek formájában flörtölgetne valami vérmes kolleginával.Kíváncsi vagyok,ki nézné ezt végig mosolyogva.
2013. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Macska11 válasza:
21%
Sajnos szerintem megvolt neki a csaj. Nem számít, hogy tehén, hogy öregebb... a pasik megcsalnak minket. :-( Én is megcsaltam a férjem. Egy fiatalabb, helyesebbel. (mármint nálam fiatalabb.5 évvel.) Én is "tehén" vagyok, a pasinak meg ez kellett... de az asszony is kellett neki... és mikor buktunk, őt választotta. Aztán azóta is csalja. Mit mondhatnék erre??? Minden férfi disznó... a nők meg...
2013. okt. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!