Megcsal a férjem?

Figyelt kérdés
Véletlenül belépve hagyta a facebook profilját,én persze beleolvastam az üzenetekbe...nem kellett volna. Egy kolléganőjével levelezett, és nagyon gyanúsak az üzik. Csaj új ágyat vett, felajánlotta a férjem hogy segít kipróbálni..megkérdezte átjönne-e mert unatkozik egyedül és nincs aki reggel keltse, miközben én éjszakás voltam... félig viccesen írtak, de nagy flörtölésben voltak, és több üzi ki van véglegesen törölve. Nagyon kivagyok. Nem tudom mit higyjek. Lehet hogy csak flörtöltek, de mi van ha nem? Mi van ha csalt vele miközben dolgoztam? Hogy deríthetném ki? Ezek a beszélgetések egy-másfél évesek, tehát nem mostaniak. Vélemények?

2013. okt. 18. 09:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
22%
Kedves 000000! Nem kamu ez a kérdés véletlenül?
2013. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
17%
Nyau-nyau, az idegeid már nem a régiek:D
2013. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
19%
21 A néninek, "kissé" meg vannak tépázva az idegei:DD
2013. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom kideríteni mi volt vagy mi nem. Ráadásul innentől már bizos nem tudok belenézni a profiljába. Az is fura hogy ő turkálhat az én telómban, de az övéhez alig nyúlhatok. Ki tudja mit csinál mikor azt mondja túlóra van...volt egy buli a kollégáival, elvitt, de rendesen éreztem hogy valamiért lesajnálnak. Lehet mert tudták...
2013. okt. 18. 09:52
 25/36 A kérdező kommentje:
Már miért lenne kamu?
2013. okt. 18. 09:54
 26/36 anonim ***** válasza:
22%

"Az a baj, hogy nem tudom kideríteni mi volt vagy mi nem."


Nem baj kedves 000000, majd mi itt kiderítjük.

2013. okt. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
86%

Most tényleg számít, hogy d.gtak vagy sem? Készült rá, egy idegen nőnek felajánlotta az ágyat kipróbálásra, áthívta magához egy kis sz.xre.

Szerintem tök mindegy, hogy végül kikötöttek-e az ágyban vagy sem. Hazudott neked, a hátad mögött nőcskézett.


Nálam ennyi elég lenne. Ha én nem vagyok elég neki, keressen mást. Lapát.

2013. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
14%

"Véletlenül belépve hagyta a facebook profilját,én persze beleolvastam az üzenetekbe...nem kellett volna."

..na, ebben az egyben egyetértünk!

(véletlenül nyitva hagyja a pénztárcáját, abban is turkálsz?, esetleg a szomszédod a postaládáját, az abban lévő leveleket is elolvasod? stb...)

2013. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező (#24) "Az a baj, hogy nem tudom kideríteni mi volt vagy mi nem." - ha egyszer VOLT, akkor az mit számít, miért hagyod, hogy mérgezze a jelent? Lehet, hogy volt valami, lehet, hogy nem volt, de az tök mindegy, a párod melletted van, tehát melletted döntött, ez számít.

Gondolom ismered a klasszikus tanmesét a folyón átkelő 2 buddhista szerzetesről, meg a rossz életű nőről... ha ő már rég letette, te miért cipeled?

2013. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
71%

Nem véletlenül törölte...

Nem kell kideríteni, hiszen te is tudod mi történt, csak ámítod magad még, hogy nem b-szta meg a nőt..

2013. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!