Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jövök ki a párom anyjával,...

Nem jövök ki a párom anyjával, ez kezd rámenni a kapcsolatunkra, amit nem akarok! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 14:19
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
99%
Hát én annyira messzire nem akarok költözni mert akkor tuti ott aludna. Megoldás egy másik földrész lenne:)
2008. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezt az egyik tesó is megcsinálta! :) Anyumék nagyon jól kijönnek vele, már 2* eljöhetett velünk 3 év alatt a családi nyaralásra. Az anyjáék csak ígérgetik neki, hogy mennek nyaralni és elvisznek! Eddig vagy mindenki itthonmaradt vagy csak minket hagytak itthon! Most is mondták páromnak, hogy ha gondolja, akkor elmehet velük szeptemberben nyaralni (persze én már suliba leszek).
2008. júl. 10. 11:44
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
:) Én nem akarok menni közös nyaralásra sem. Csak a párom és én mert ha együtt mennénk az nekem nem lenne nyaralás:) Már voltunk tehát tapasztalat.
2008. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
17 évesen még nem engednek el a szüleim kettesbn vele... :S
2008. júl. 11. 22:37
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
na én meg 22:) de mi már 2 éve együtt élünk csak mi ketten
2008. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha vigasztala tudat, másnak is vannak sz@r anyósa-apósa. Pl. úgy intézik, hogy ők jönnek, de én lehetőleg ne menjek hozzájuk csak a férjem a gyerekekkel. Meg pl. most ünnepeltük az apósom, a kisebb gyerek és az én szülinapomat, összevontan. Én hajnaltól sütöttem-főztem. Tök izzadt lettem, így mikor kész lett a kaja, elugrottam fürödni. Hallottam hogy csörög a tányér, gondoltam: megterítnek. Kiléptem a fürdőszobából, hát ül a család az ünnepi aztalnál és esznek. NO COMMENT!!


Vagyis az a meghúzom magam, nem keresem a vitát elgondolás ide vezet. Egy senki vagyok a család szemében, akit a saját születésnapján nem kell megvárni az ünepi ebéddel. Sajnos 10 év után már nehéz váltani, de ha újra kezdeném, akkor az első belepofázáskor megmondanám: majd otthon tessék, ez a mi lakásunk!

2008. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Én hiába mondom meg h mi bánt anyós semmibe sem néz. Leszarja mit akarok és mit nem, csak az van amit ő akar tehát lehet itt kimondani és elfojtani is amit akarok a lényegen nálunk nem változtat. Erőszakos és nem lehet bebizonyítani neki h nekem van igazam bizonyos dolgokban.
2008. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 F.Barby válasza:
Őszintén szólva boldog lennék, ha tudnám erre a kérdésre a választ. A mi kapcsolatunk távkapcsolatként kezdődött. Kb. 9 hónapig más országban éltünk. Aztán bekövetkezett a csoda a párom haza költözött. Minden rendben volt velünk csodálatosan működő kapcsolat. Amíg nem volt itthon az anyukával tartottam a kapcsolatot. Puszi puszi, tegeződés minden. El voltam ájulva milyen szuper édesanyja van. Igen aztán jött a fekete leves. Nem vagyok a fiához való, engedjem élni, tudja, hogy én csak gyors házasságot akarok stb... Hozzáteszem szerintem gond van a fejével. Otthon ül állandóan, se munka se férj csupa negatív jelenség. Folyton azt mondja elátkozták, mert minden rossz megtörténik vele. Arra nem gondol az unintelligens agyával, hogy emberek közé menjen vagy kezdjen magával valamit. Félelmetes és a legrosszabb az én kis szerelmem ugyan osztogatja keményen, ha arról van szó, de amúgy az Istene. Szóval nem tudom, de büntetés az összes, ilyen "anyós" jelölt.
2011. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!