Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem 6 közös évünk...

A vőlegényem 6 közös évünk alatt többször félre lépett. Hogy tudom ezen túlteni magam?

Figyelt kérdés
Először még viszonylag hamar sikerült ezen túl lépni,de most már nehéz.Szeretem és vissza fogadtam,ráadásul sok mindenen túl vagyunk ezek óta(először 3 éve,utoljára 3 hónapja csalt meg). Úgy érzem a kapcsolatunk már nem a régi,de ez gondolom ilyenkor ilyen. Szeretném ha jobb lenne,de nehéz ezen túl lépni. Akarom,nagyon is akarom,de van mikor egyszer csak eszembe jutnak a dolgok,amit csinált,az üzenetváltások,a jelek stb.,és ez nagyon nehéz. Van,hogy egy baráttal való találkozáskor jön elő,van,hogy egy romantikus estére készülődéskor és nem mindig tudom elhessegetni a gondolataimat,bármennyire is akarom,pedig nem ezen rágom magam,mégis előjönnek az emlékek. Szeretem és újra boldog akarok lenni,babát és házasságot is terveztünk/tervezünk,de nem akarok szenvedni a múlt miatt,nem akarok rágondolni sem. Mi segíthet? Kérlek az ócsárolós és "hagyd el" válaszokat mellőzzétek,arra végképp nincs szükségem...

2013. nov. 23. 23:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos csak a "hagyd el" válasz segít itt.


Egy ilyen emberrel milyen életed lesz? Folyamatosan csalni fog, és meg is teheti, hiszen te megengeded és eltűröd.


Így nem szabad házasodni.

2013. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
És mi van ezekkel a lányokkal? Nyilván szerelmi viszony. Akkor most azokat a lányokat átverte, összetörte a szívüket, vagy hogy? Beszéltél velük?
2013. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 7pettyi válasza:
100%

engem 7év alatt ki tudja hányszor,mire mindenre rájöttem. Összeszedtem a cuccom és egy jó nagy veszekedés után rávágtam az ajtót.

hagyd a fenébe,nem éri meg.Én orvoshoz jártam utána,krízishelyzet volt,kaptam bogyikat is,amik sokat segítettek. Ennek már 9éve és még most is itt vagyok,van férjem és gyermekem,boldog vagyok.

Sokat eszembe jut még mi minden történt,de már nem vágyom vissza hozzá,azóta is dühös vagyok,hogy hogyan lehettem ennyire vak!

Ne tervezz vele semmit!

Mindig ott marad a tudat,hogy,ha ezt megtette X-szer még fogja tenni ezek után is még xxx-szer.

Még most lépj,mert később még rosszabb lesz!

2013. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
37%

Én szeretném tudni, kik ezek a fickók, nehogy beléjük fussak! Uramatyám... Ilyenkor másnál "tiszta lappal" kezdik el ugyanezt!...??

Ennyi elég szerintetek, hogy elhagyjátok?

2013. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod, hogy ne jöjjünk a hagyd el válaszokkal, de ne nagyon várd, hogy jóindulatú ember mást tanácsoljon. Ha szereted akkor csak szenvedni fogsz mellette, mert ilyesmit nem lehet megszokni vagy tolerálni. Az egy dolog, ha egyszer megtette, na de rendszeresen? Hogy vagy képes így megbízni benne? Az még eszedbe sem jutott, hogy talán ennél jobbat érdemelnél?
2013. nov. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem házasságot és babát akarsz, és a cél érdekében a legmegalázóbb szituba is kész vagy belemenni egy szemétláda pasi miatt.


"először 3 éve,utoljára 3 hónapja csalt meg"


Álmodj királylány....

2013. nov. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Igen, álmodj királylány...aztán majd bilibe ér a kezed, és felébredsz! Itt egy normális tanács van, az amit kérted, hogy ne mondjuk. Hát akkor nem mondom.

Maradj vele, tűrd a megcsalásokat, azért van veled mert neki kényelmes ez így, nem talál másik nőt, aki ezeket elnézné neki. De nem szeret. Ennyi...

2013. nov. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Szia ! Én nem írom hogy hagyd el ,azt írom amit én tennék ...Nem maradnék egy olyan kapcsolatbab ami egyoldalú ,és ahol engem em szeretnek ,nem tisztelnek. Egy őszinte érzelmeken alapuló kapcsolatban nincs félrelépés ,a hűség alap !!!! Jó reggelt (!) egyébként !
2013. nov. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
* ... nem maradnék egy olyan kapcsolatban ,ahol engem nem szeretetnek ,nem tisztelnek .
2013. nov. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is maradj vele,szüljél neki vagy 3-4gyereket.Aztán majd nagyokat pisloghatsz ha egy napon nem csak megcsal le is lép.Te meg maradsz a sok gyerekkel egyedül mert annyira szereted.Nő vagy,legyen már benned annyi tartás egy ilyen pötsnek nem hunyászkodsz be mert szereted.A saját életed teszed tönkre.de ha neked ez jó ámen.
2013. nov. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!