Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem 6 közös évünk...

A vőlegényem 6 közös évünk alatt többször félre lépett. Hogy tudom ezen túlteni magam?

Figyelt kérdés
Először még viszonylag hamar sikerült ezen túl lépni,de most már nehéz.Szeretem és vissza fogadtam,ráadásul sok mindenen túl vagyunk ezek óta(először 3 éve,utoljára 3 hónapja csalt meg). Úgy érzem a kapcsolatunk már nem a régi,de ez gondolom ilyenkor ilyen. Szeretném ha jobb lenne,de nehéz ezen túl lépni. Akarom,nagyon is akarom,de van mikor egyszer csak eszembe jutnak a dolgok,amit csinált,az üzenetváltások,a jelek stb.,és ez nagyon nehéz. Van,hogy egy baráttal való találkozáskor jön elő,van,hogy egy romantikus estére készülődéskor és nem mindig tudom elhessegetni a gondolataimat,bármennyire is akarom,pedig nem ezen rágom magam,mégis előjönnek az emlékek. Szeretem és újra boldog akarok lenni,babát és házasságot is terveztünk/tervezünk,de nem akarok szenvedni a múlt miatt,nem akarok rágondolni sem. Mi segíthet? Kérlek az ócsárolós és "hagyd el" válaszokat mellőzzétek,arra végképp nincs szükségem...

2013. nov. 23. 23:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%
Van még egy megoldás. Elfogadod hogy nyitott házasságban éltek és a férjeddel lefektetitek ennek a szabályait.
2013. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem mit kell ezen megbocsátani. Miért is kéne? A pasas nyilvánvalóan ilyen természetű. nem elég neki egy nő. Vagy beléd nem szerelmes eléggé, nem tudom melyik. Ilyen és kész.

Most vagy elfogadod hogy néha megdug mást is, vagy otthagyod.


Más tanács nincs.


De ha nem tudod ezt elfogadni, akkor ne nyafogj, hanem szedd a cuccod és menj haza. Az hogy te mit akarsz az édes kevés. a kérdés az, hogy a pasas mit akar. És azt hiszem ami a pasinak jó, az neked nem. Ezt tudomásul kéne venni és nem ábrándozni.



Egyébként nekem is az Álmodj királylány jutott elsőre eszembe :)


35/N

2013. nov. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu.
2013. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Soha a büdös életben nem fogod magad túltenni ezen, előre szólok. Te döntöd el, hogy mennyit pazarolsz erre a kukifejre az életedből.
2013. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fogod túltenni magad rajta, ha keresel magadnak valaki mást.


Ha neked fontos a kölcsönös tisztelet, nem maradsz vele együtt. Nem maradhatsz magad miatt együtt vele.


A fejedben benne van ez, hogy babát akarsz, meg családot, de normális családhoz, normális, megfelelő pasit kell találni. A gyerekeid miatt is, mert lehet, hogy most még el tudod türni a megcsalást, de később válás lesz a vége. Ami a gyereked is megviseli...

2013. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy képtelen vagy ezeket a dolgokat könnyedén venni, akkor ne menj hozzá. Ha valaki természeténél fogva hűtlen, az házasság után sem fog megváltozni, te pedig szépen lassan begolyózol, és úgy is válás lesz a vége.

Ugyan, jobban érdemelsz ettől a kurafitól. És hidd el, megtalálod, ha akarod. Ha nem akarod, az a te bajod, akkor viseld a következményeket.

2013. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Csald meg te is. Könnyebb lesz hidd el, tapasztalat
2013. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

21: Ahhoz egy olyan JELLEM kell, aki becsületes!

Eddig is mondhatta volna, hogy neki több nő kell, és választhatott volna csak olyanokat, akiknek ez tetszik, de NEM TETTE. Sunyi disznó, kifejezetten a tilosban járás okoz neki örömet.

2013. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Nagyon sajnálom ami veled történik.

Sajnos az én párom is a 4.5 év alatt 2x csalt meg.

Ugyan így érzek mint Te,legalábbis nekem is csak néha jön elő.A barátainknak akik tudtak róla,a szemükbe sem tudok nézni,látni sem akarom őket.Haragszom az egész világra,pedig ez tényleg csak az ő hibája.

Mióta ez történt velem,azóta tudom hogy nem igaz az "akit szeretünk nem csaljuk meg" szöveg.Tudom,hogy a párom szeret engem...érzem,most már sokkal jobban kimutatja,de ez nagyon szörnyű.Azt hittem,hogy velünk ez soha nem történhet meg...de tévedtem.

Soha nem fog szerintem elmúlni ez az érzés,pedig a legelső alkalom pont egy éve volt nálunk.

Van hogy ezekkel a dolgokkal álmodom,van hogy szimplán csak eszembe jut,és olyankor egész nap nem eszek,magamba fordulok.

Vagy van hogy elgondolkozom,hogy magamat aláztam meg vele megbocsájtottam,és hogy hogyan kezdjek bele családalapításba így hogy ki tudja meg teszi e legközelebb.

Kedves kérdező!

Szeresd nagyon a párodat,de ne bízz benne soha többet,a kis ördög mindig üljön ott a válladon! :/ :)

2013. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Nem egyszerű. Ha elveszett a bizalom nehéz visszaszerezni. De ha mindkettotoknek fontos ez a kapcsolat akkor nem reménytelen. El kell tudnod fogadni ami a múltban történt. Meg kell bocsajtanod. Mindezt meg kell beszélnetek. Sok sok beszélgetés.
2013. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!