Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy dolog egy...

Szerintetek nagy dolog egy szalagavatói afterparty?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy idén érettségizek, ahogy a bátjám is(megbukott így velem együtt, de enm ugyanott. Sok volt a költségvetés ruha meg igazából más semmi. De a két ruha össz kb:60k lehetett. Mentem volna afterpartyra de nemmegyek, mert már a belépőre sincs pénzünk. Szerintetek, később ha idősebb leszek és ismerősök, barátok beszélnek róla hogy nekik milyen volt, megnéznek ha én nem voltam ott az enyémen? Mennék én, ellazulni, de amúgy is a piálásról szól, szóval nem bánom. Meg fogom bánni?

18/F



2013. dec. 2. 07:47
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
78%
Én se mentem el anno az after partyra, mert nem voltam olyan jóban az osztályommal, hogy minden időmet velük töltsem. Úgyhogy nem maradtam le semmiről. És érettségi óta nem is beszéltem szinte senkivel, csak pár volt osztálytárssal futottam össze pár percre dumálni és ennyi. Amúgy a bankettre elmentem, de annyira rosszul éreztem magam és unatkoztam, hogy eljöttem. Szerintem a hétköznapok sokkal fontosabbak mint az ilyen hülye bulik.
2013. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
61%
18-as: az lehet, de a szövegértelmezéshez kell(ene) tudni legalább írni/olvasni...
2013. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
66%

"Kedves" 13-as, azért lettél lepontozva, mert abszolút haszontalan és bunkó a válaszod. Majd pont te fogod így látatlanban eldönteni, hogy milyen értelmi szinten van a kérdező...

És egyébként sincs minden esetben összefüggés a helyesírás és az intelligencia között...hány olyan orvostanhallgató ismerősöm van, aki még az érettségi évében is a muszájt "muszálynak" írta...és valljuk be, azért az orvosok általában nem a butábbak közül kerülnek ki.

2013. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Én elmentem, mert akkor és ott fontosnak tartottam, és hű, mi lesz, ha kimaradok. Amire emlékszem belőle: rohadtul feltörte a lábamat a hülye cipő :-D :-P De erre is csak azért, mert most megkérdezted, a 10 év alatt egyszer sem jutott eszembe :-O Bár nálunk nem került plusz pénzbe, ezért is mentem el, amúgy nem tudtam volna. Így visszagondolva: semmit sem jelentett... Most egész más dolgok foglalkoztatnak, az ilyen bulik mind kihagyhatók, sőt, bármelyik buli, ugyanis pótolható MIND.

28/N

2013. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem hasznos 13 válasza. Az érettségihez kell a jó helyesírás, különben nyelvtanból elég rossz jegyet fogsz kapni, esetleg megbux.
2013. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nagy dolog. Én arra se emlékszem már, hogy volt ilyen, ha megkérdezném az akkori osztálytársaimat, ők is csak néznének, hogy miről beszélek. Soha senki nem szokott erről beszélni. Inkább szóba kerül esetleg maga a szalagavató, a szerenád, az érettségi bankett... Lesznek ennél lényegesebb dolgok is. Senkit nem érdekel a szalagavató afterpartyja. Szerintem a legtöbben szintén nem emlékeznek, hogy volt ilyen.
2013. dec. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
73%
Kezdjük ott, hogy nem létezik "nyelvtan" tárgy. Az írásbeli részen is maximum 15 pontot vonhatnak le helyesírásért, de ahhoz már tényleg nagyon durva hibákat kell vétened. A szóbeli részen pedig a magyar nyelvi tételek is ugyanolyan megtanulandó tételek, akárcsak a töri - nem igényelnek semmiféle helyesírási képességet. Tehát továbbra sem hasznos a válasza, akárcsak a tiéd.
2013. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
27%
Nem is a szóbeli nagy dolog, hanem az írásbeli, az előbb lesz. Írásbelin meg fogsz halni ezzel a helyesírással!!!
2013. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
90%

A kedves #13-as válaszadó válasza nem hasznos vagy haszontalan, hanem tisztán kötekedés.

Egyébként persze, fontos dolog a jó helyesírás - hacsak nem Köztársasági elnöknek készül az ember:))) - de azért nekem is volt olyan gimis osztálytársam aki képtelen volt helyesen írni, úgyhogy a magyar tanár ofönk vizsga után eleve elkérte a tollat, amivel a srác írta:)... anélkül 60+ hibapontja lett volna a megengedhető (akkor 20) helyett...

Ma előlhátuldoktor tudományos vezető:)

2013. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is volt egy osztálytársam, akinek fertelmes volt a helyesírása, viszont matekból és fizikából nagyon jó volt. Én neki voltam a szöges ellentéte, rosszul ment a matek és társai, viszont magyarból jó voltam. Mégis pi.csán lettem rúgva érettségin, épp hogy elértem matekból a kettest, mert ugyan a képleteket értettem, viszont mindig rossz eredmény jött ki, mert mindig félrenézem a számokat. Úgyhogy erről ennyi. Bárcsak a magyar nyelv is ennyit számítana, de úgy látszik, hogy nemcsak a kérdező tesz rá magasról, hanem az oktatás is:(
2013. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!