Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy dolog egy...

Szerintetek nagy dolog egy szalagavatói afterparty?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy idén érettségizek, ahogy a bátjám is(megbukott így velem együtt, de enm ugyanott. Sok volt a költségvetés ruha meg igazából más semmi. De a két ruha össz kb:60k lehetett. Mentem volna afterpartyra de nemmegyek, mert már a belépőre sincs pénzünk. Szerintetek, később ha idősebb leszek és ismerősök, barátok beszélnek róla hogy nekik milyen volt, megnéznek ha én nem voltam ott az enyémen? Mennék én, ellazulni, de amúgy is a piálásról szól, szóval nem bánom. Meg fogom bánni?

18/F



2013. dec. 2. 07:47
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sokan nem mentek el (én se). Nem hogy nosztalgiával emlegetik a bulit, hanem vagy egyáltalán nem beszélnek róla, vagy az emlékezetes órákat meg baromságokat emlegetik, de 90%-ával nem is találkoztam azóta :)


Hidd el, a gimi ilyen szempontból nem fontos annyira. Tegyük fel van 3 barátod, ebből egy fel se veszi a telefont ha hívod, a másik meg téged nem érdekel, és max. 1 jobb esetben 2 emberrel maradsz igazán barát.


A többiekkel előfordulhat, hogy véletlen futsz össze, akkor szívélyesen elbeszélgettek, de mindenki más irányt választ, másfele fújja a szél.

2013. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is emlékszem, hogy milyen volt a buli utána. Na nem az ivás miatt :)

Lehet, hogy most rossz lesz pár napig, amíg az osztálytársaid beszélgetnek róla, de utána már nem lesz jelentősége.

Ha pedig idősebb leszel, akkor már egyáltalán nem, és senki sem fog furán nézni, hogy te nem voltál ott, sőt szerintem fel sem fog jönni ilyen téma idősebb korodban.

2013. dec. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
33%
Ne aggódj, a helyesírásodból ítélve te is meg fogsz bukni, úgyhogy majd jövőre szalagavatózol...
2013. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
50%

Én a sajátomon nem voltam (mondjuk saját szalagavatómra sem mentem, mert hülyeség szerintem és időpocsékolás) Viszont mások after partyjára el szoktam menni. Idén is voltam már kettőn, decemberben megyek harmadikra.

Ha megteheted semmi kép ne hagyd ki szerintem:)

2013. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
38%
Kár, hogy leszavazta mindenki a válaszomat, hogy meg fogod bánni. Ha jó a közösség, akkor igenis jó a buli. Ez az utolsó olyan alkalom amikor együtt lehettek. Te is azt írod, hogy mennél csak a pénz miatt nem mész.
2013. dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éve érettségiztem, nálunk is mi magunk fizettük a táncruhát is és az estélyi ruhát is. Az afterparty annyiból állt nekünk, hogy többen akik jóban voltunk elmentünk a szalagavató után a helyi szórakozóhelyre, és együtt buliztunk, táncoltunk. Annyiból volt másabb, hogy nem öltöztünk át farmerre, hanem mindenki aki jött, estélyiben/öltönyben jött át, szalag kitűzve. Szóval nem hiszem, hogy sok mindenről lemaradnál. :)


23/N

2013. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
48%

Miért 0%-os a válaszom?

Szerintetek, aki olyat ír, hogy "bátjám" meg "nemmegyek", az érettségire való??

2013. dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
44%
#17 szerinted olyan nehéz összelapátolni manapság egy érettségit? Engem 0 tanulással zártak le 4es magyarral és azt se tudtam mi a francról volt szó csak jó vagyok szövegelemzésben..
2013. dec. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ott és akkor nagy dolgonak tűnt, így visszagondolva (8 éve érettségiztem), már nem érzem ezt annyira nagy dolgonak. Viszont sajnáltam volna ha kihagyom.
2013. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, én annó úgy voltam vele, hogy az afterparty (bár 82-ben még nem így hívtuk:)) miatt kibírtam a szalagavató-baromságot is...:)))
2013. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!