Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak én reagálom...

Szerintetek csak én reagálom most túl (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Délelőtt felhívott Anyukám,hogy meghalt a Nagyim,egy hete vitték be kórházba agyvérzéssel,83 éves volt.Nagyon megviselt engem is a dolog,mert nem csak ilyen "sátoros ünnepekkor látogatom Nagyi volt",hanem együtt is laktunk.A főnököm rögtön mondta menjek,haza és ha úgy érzem nyugodtan maradjak otthon pár napot.Felhívtam a férjemet,errő közölte,hogy sajnálja,de ő most erre nem ér,rá majd,ha hazajött este megbeszéljük.Én erre köpni-nyelni nem tudtam,csak annyit bírtam kinyögni,hogy jó szia,és lettem.Pedig arra szerettem volna megkérni,hogy nem tudna-e esetleg előbb hazajönni ő is mert nem szeretnék este 7-ig most itthon lenni egyedül.Persze ezek utánn már nem hozakodtam elő ezzel,de most nagyon kiborultam....:(

2013. dec. 2. 14:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

Ja és én is kiborulnék,ha ezt így reagálná le a férjem.Azért a párom,hogy mellettem legyen,ha bajban vagyok(és most itt nem arról van szó,hogy ráléptek a kérdző kisujjára).

És szerintem nem azzal van a baja,hogy a férj nem dobott el mindent,és nem rohant azonnal haza,hanem a stílussal.Erre úgy illenne válaszolni,hogy nagyon sajnálom/kicsim/drágám,most még melózom,de amint tudok sietek haza hozzád,vagy valami hasonló.Nem,hogy most nem érek rá" ezzel" fogalkozni.Lehet az én férjemet ebben az esetben már kint várná a bőrönd mikor hazajön.

2013. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nézd, engem nagyon bántana, ha a párom így reagálna oktalanul.


De a másik oldala a dolognak az, hogy amíg haza nem ér, addig nem tudhatod, hogy volt-e halaszthatatlanul fontos munkája, a nyakán ült-e a főnök és ezért nem ért rá, vagy csak mert érzéketlen.

2013. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen az egyik válaszoló ráhibázott,Anyukám 100km-re lakik ráadásul ő is dolgozik,honlnap megyek hozzá.Mostanáig beszélünk skypeon.Ja és a férjem azóta se hívott,de olyan marha fontos dolgokra van ideje,hogy a facebookon lájkolgasson hülyeségeket...Köszönöm mindenkinek az együttérzést.Itt sírok és nem is tudom mit csináljak/mondjak,ha hazajön...:(
2013. dec. 2. 17:31
 14/17 A kérdező kommentje:
Ja azt még ki is hagytam,hogy közölte a telefonban,hogy erre azért lehetett számítani...:(
2013. dec. 2. 17:34
 15/17 anonim ***** válasza:
17%
ugy érted most lájkolgat a hivás után?
2013. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen,egy órával ezelőt...
2013. dec. 2. 17:37
 17/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha olyan helyen dolgozik, akkor valahol érthető a reakciója. Tulképp a legtöbb helyen magasról tesznek arra, ha a párodnak hal meg valakije, hiszen téged ez nem érint, ergo dolgozzál normálisan. Szóval ha tudjuk, hogy az ő munkahelyén is ilyesmi mentalitás uralkodik, akkor szerintem nem is tudott volna többet tenni a férjed.
2013. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!