Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi, aki 60...

Van itt olyan férfi, aki 60 fölött vállalt gyereket és/vagy nősült? SOS!

Figyelt kérdés

39n vagyok, ő 67f. Szeretjük egymást, én persze vágyom gyerekre is, családra...

Mindketten sokat gyötrődünk, nem tudjuk, van-e, lehet-e közös jövőnk.

Nagy segítség lenne, ha írnának olyanok, akik bevállaltak még egy családalapítást 60 fölött. Hogy működik, mik az örömök, a fájdalmak?


Előre is köszönöm



#apa #házasság #kései család #60 fölött
2013. dec. 5. 13:21
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
64%

Dehogy szólnák meg.

Tök jó fej dédfaterod van hogy eljött a szalagavatódra!

2013. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
74%
Egy okosan nevelt, értelmes gyerek nem foglalkozik az ilyen beszólásokkal. Egyébként meg már meg ne haragudj de az szégyellhetné magát aki ilyesmit beszól.
2013. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ismertem olyan embert, aki közelebb volt a 60-hoz, mint az 50-hez, amikor családot alapított. Kb. minden bejött a képbe, amivel "riogatni" szokták az embereket, és sztem nem alaptalanul. A feleség 30-as volt, azt hiszem, és rögtön lelépett, amikor elkezdődtek a férfinél az egészségügyi problémák, mert ilyen fiatalon megrémült. Ráadásul a férfi most aggódik, hogy a kb. 10éves fia fontos eseményeit megéli-e, mert már volt egy szívinfarktusa, és azóta sem sokkal jobb az állapota...
2013. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

nagyapám 60 évesen a fiatal 20 éves terhes feleségét...

megcsalta...

2013. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

Hú, mire hazajöttem, 24 válasz fogadott!!! Ezt nem gondoltam volna.


Mindenkinek köszönöm a meglátásait, a megerősítést és az elijesztést egyaránt. Ezért tettem fel a kérdést. Szeretném több oldalról átgondolni.


Jöhet még!

2013. dec. 5. 19:59
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene. Már te is elég idős vagy (persze ez csak a saját véleményem), nem hogy a férjed(/párod?).

Az én szüleim nálad fiatalabbak voltak, mikor születtem (36 és 38), de így is nagyon sokat aggódtam mindig is, hogy már elég idősek, és, hogy vajon megérik-e pl ezt meg azt, vagy, hogy unokájuk legyen, betegségektől, hogy már nem lesznek olyan fittek...

2013. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező, az előző válaszra kontráznék egy kicsit ( persze tiszteletben tartva a véleményét)sajnos semmi garancia nincs arra, hogy aki fiatalon vállal gyereket, megéri a gyermeke nagykorúságát és minden fontos eseményt. Engem fiatalon vállaltak a szüleim, édesapám 24 éves volt, és sajnos 39 éves korában elhunyt. Dédnagyapám 94 éves koráig élt és mind fizikailag, szellemileg meghazudtolta a korát.Apukámra visszatérve: le sem érettségiztem mikor elvesztettük, de az emlékeimben őrzöm és nem lettem ettől kevesebb az életben. Azt tedd ami boldogságot okoz, az számít igazán, látod fiatal emberek sem sejthetik meddig élnek.
2013. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Persze, minden megtörténhet, de szerintem lehet látni a válaszomban, hogy erősen általánosítottam. Azért nem az a mindennapi, hogy valaki 39 évesen hal meg...
2013. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
Anyukám 20, apukám 22 éves volt, mikor megszülettem. Apám még 40 éves korában lett rokkantnyugdíjas (veleszületett szívbetegség), anyunak 54 éves korában romlott meg tartósan az egészségi állapota. Amint az én példámból látható, még fiatal szülők esetén sincs garancia a hosszú, egészséges, gondtalan életre...
2013. dec. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

#15 - anyám 39 volt, amikor szült, én is már 30 vagyok. Köszöni jól van, rettentően várják az unokát apámmal együtt és tele vannak energiával.


Kérdező, ahogy látod, sok a berögzült előítélet. A biológiai veszélyekkel gondolom te is tisztában van. Ezek tudatában a döntés a tiéd.


A többség itt a "mit fognak mások szólni" résznél leragadt. Akinek fontos, azt vissza fogja tartani, hogy megszólják "a többiek".

2013. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!