Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi, aki 60...

Van itt olyan férfi, aki 60 fölött vállalt gyereket és/vagy nősült? SOS!

Figyelt kérdés

39n vagyok, ő 67f. Szeretjük egymást, én persze vágyom gyerekre is, családra...

Mindketten sokat gyötrődünk, nem tudjuk, van-e, lehet-e közös jövőnk.

Nagy segítség lenne, ha írnának olyanok, akik bevállaltak még egy családalapítást 60 fölött. Hogy működik, mik az örömök, a fájdalmak?


Előre is köszönöm



#apa #házasság #kései család #60 fölött
2013. dec. 5. 13:21
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom, h van-e gyereked. Én 33 éves vagyok, most kezdem a 2. trimesztert. Voltam terhes 20 évesen is, van összehasonlítási alapom. Visszanéztem a kiskönyvemet, emlékszem, h akkor is nehéz volt,de most nagyon megvisel. Volt 3 hét, míg nem tudtam dolgozni jönni és nagyon sokat kell pihennem. Pár éve volt egy vetélésem, a felépülés is sokkal nehezebb volt, mint fiatalabb korban. Ha ez ennyire komplikált most, akkor képzelem milyen lenne 6 év múlva... Gondold át, h be tudnád-e azt vállalni, hogy tulképp végig táppénzen leszel.

A párom 46 éves. Mikor kicsit elborul az agyam, akkor számolgatok, h hány éves lesz ő, mikor a pici diplomázik. Nem tudom, h te hogy vagy vele, de néha azért félek. Pedig ő jóval fiatalabb, mint a te párod.

2013. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Ismerek egy párt, a nő 30 a férfi 60. Most született második babájuk, az előző kb 3 éves. Jól vannak, a férfi nem néz ki csak max erős 45-ösnek, van már unokája is a korábbi gyerekektől. Boldogok, de úgy vannak vele, hogy tudják, a lány bármikor egyedül maradhat a két picivel, nem áltatják magunkat. Mondjuk van pénz bőven, szóval anyagi gondjuk nem lesz, de az apa elvesztése nem pótolható pénzzel. A 67 év nekem személy szerint borzasztó soknak tűnik, én biztos nem vállalnék tőle gyereket, főleg nem akkor ha az első lenne. Én is 39 vagyok, szóval bele tudok gondolni. De Ti életetek, Ti döntésetek.
2013. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az őszinte véleményét, értékes meglátások, tapasztalatok ezek! Köszönöm!
2013. dec. 9. 11:14
 44/52 kikicsoda ***** válasza:
62%
67 évestől gyereket? Mit akarsz?Hogy az érettségiét dvd-ről nézze meg? Te is "húzzál bele", de ne ennyi időssel. Nem a korkülönbség miatt, az nem lenne gond. D
2013. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

Kicsit félek attól is, hogy idősebb korunk miatt esetleg nő annak az esélye, hogy nem lenne teljesen egészséges a baba...

Tudtok erről valamit, hogy idősebb férfinél van-e rizikó, vagy csak a nőkora számít?

2013. dec. 10. 12:30
 46/52 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon ragaszkodtok a közös babához ? A párod úgy őszintén ,nem tart a dologtól ? .... Nem gondol bele abba ,hogy esetleg idejekorán hagy téged egyedül egy kiskorúval ? Neki már az unokát kellene ringatni a karjában, nem a saját kisbabát .
2013. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 kikicsoda ***** válasza:
58%

Értem én, hogy fiatalon is lehet tragédia, csak itt az esély..ugye, pont ezértaggódsz, hezitálsz.

Nekem is volt a családban, hogy 20 év volt a korkülönbség, a férfi 50 után, mikor gyerek lett. Nekik szerencséjük volt, szépen éltek, 83 évesen halt meg, nem is volt "nehéz"a betegsége.

Lutri ez az egész élet.

Azt hiszem, kicsit kemény voltam, mikor először reagáltam.

2013. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
58%

nem akarok kegyetlen lenni, de a rizikó nálatok már veled is megvan, 35 felett ugye már az, 40 felett meg végképp.


de szerintem nálatok az első kérdés az, hogy egyáltalán spontán meg tudna-e foganni. kezdjétek az orvosnál, majd ő elmondja a rizikókat meg esélyeket.

majd megírhatnál, hogy döntöttetek meg mit mondott az orvos, tényleg érdekelne

2013. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
Boldogan jelentem, félidős babásak vagyunk, és nagyon boldogok... :) Minden orvosi segítség nélkül...
2014. okt. 1. 21:29
 50/52 anonim ***** válasza:
:) akkor jó!
2014. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!