Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem fújja túl egy...

Csak szerintem fújja túl egy kicsit a sógornőm ezt a doboz kérdést?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egy családi bulira a sógornőm sütött sütit, amit ilyen alumínium dobozokban hozott. Mivel akkor ennyi süti nem fogyott el, meg nem is futottunk össze, rá kb. két hétre vitte haza a tesóm. Kettőnek megvolt, a 3.-nak nem. Mondtam a tesómnak,hogy szerintem azon nem is volt, bár nem figyeltem akkor rá, de hát egyszerre mostam el őket és furcsa,hogy kettő passzol, egy meg nem. Erre mondta,hogy akkor biztos nem volt rajta.

Kb. két hete felhívott a sógornőm,hogy tesóm hülyeségeket beszélt, volt rajta fedő, keressem meg. Mondtam,hogy oké, szétnézek. Na már most az összes helyet megnéztem, nem találtam. Írtam neki,hogy ha véletlenül nem találom, adok neki egy hasonló sütis dobozt. Mondta,hogy neki ez kellene, mert a doboz volt a lényeg.

Tovább túrtam és nem találtam meg, de találtam egy ugyanolyat, ami az enyém, már ezer éve bent állt a szekrényben. Felhívtam,hogy ha tényleg nem lenne meg az övé, akkor ezt odaadom. Elég furi hangnem közölte,hogy hát ez nagyon jó, az is biztos az övé, de ha nincs meg, akkor elfogadja. Ez a doboz kb. 6 éve meg van, ők 4 éve vannak együtt, tuti nem az övé, de tényleg szívesen odaadom.

Csak nekem furcsa ilyen hangnemet megütni egy sütis doboz miatt? Főleg,hogy mindent megtettem,hogy előkerítsem!


2013. dec. 5. 13:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs gond az életben, akkor csinálni kell, igaz?
2013. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Celebrations-os dobozról van szó!

Nem tudom,hogy pont ez a márka miért nyerő, de amikor még egy hete egy másikat ajánlottam fel (ha esetleg nem lenne meg az övé), akkor azt mondta,hogy hát neki pont ez a doboz a lényeg!

Erre most végre találtam egyet véletlen, és ezt ajánlottam ugye fel!

2013. dec. 5. 14:48
 13/26 varfeco válasza:
44%
szerintem a sógornő dobozába rég nem dugtak nyalókát ezért olyan zabis! vidd vissza neki a dobozt benne valami pikáns játékszerrel és utána egyből nem fogja zavarni a kajásdoboz :-)
2013. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
Hát, női szemszögből ez olyan, mint amikor egy férfi nem találja a haverjának kölcsönadott fúrófejet. Mi meg azzal nem tudunk mit kezdeni, vegyen másikat. Akkor is, ha az apjától kapta. Az csak egy fúrófej. Mind egyforma... Egyébként meg kit érdekel? A süti sokkal fontosabb! ;)
2013. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nekem csak furcsa,hogy ilyen haraggal tud valaki egy doboz miatt beszélni egy családtaggal!

De mindegy, biztos azért érint érzékenyen, mert nekem ezek tényleg olyanok,hogy ilyenért én nem húznám az orrom senkivel szemben!

2013. dec. 5. 14:49
 16/26 anonim ***** válasza:

De mi a fenének nem adtad oda a te dobozod tetejét anélkül, hogy elárultad volna, hogy az nem ugyanaz???

Egy csomó vitát megspóroltál volna vele.

2013. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Jó, hát mondd meg neki, hogy a Szelöbrésönös dobozt és annak tartalmát tavaly kaptad a szülinapodra a legjobb barátnődtől (tökmindegy), szóval biztos nem az övé, de érte hajlandó vagy megválni ettől a féltett kincsedtől, ha elfelejtitek az egészet. Legközelebb pedig legyen olyan kedves és olyan dobozban adja a sütit, ami nem féltős, mert nem tudod garantálni, hogy meglesz. Vagy, amikor átviszi, egyből pakold át műanyagba és add neki vissza és kész.
2013. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

fúúú, de jó, hogy nekem nincsen sógornőm! :D a férjem egyke, elég nekem az anyósom :D


egyébként milyen az "ilyen"? én is erre gondoltam először, hogy nem webcamos a GYK, hogy lássuk, milyen dobozon vekengtek

2013. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Jó, bocs, az kimaradt! :)

Csak tényleg még soha nem kevertem el semmiét, ilyenekre figyelek.

Mindegy is! Majd megbékél!

2013. dec. 5. 14:56
 20/26 anonim ***** válasza:
33%
Ha a sógornőd az én családomban élne rossz világ lenne neki :D Mi soha nem adjuk vissza a dobozokat, mert elfelejtjük, meg amúgy is mindenki abban küld mindent, szóval körbejárnak a dobozok folyton(kapok a mamámtól, továbbadok benne valamit a párom anyukájának, vagy amit párom anyukájától kaptunk abban továbbadunk valamit anyukámnak, ami anyukámtól kapunk abban továbbadunk valamit párom anyukájának...stb.), néhány elkallódik, eltörik...stb. Szóval nálunk ha valaki kiad a kezéből egy dobozt számol vele, hogy lehet, hogy egy év múlva látja viszont, de lehet, hogy soha :D Darab, darab, mi így vagyunk vele.
2013. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!