Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nagyon szereti az...

Párom nagyon szereti az alkoholt, ezt egy gyermek születése megváltoztathatja?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom, és úgy érzem, hogy szívesen szúlnék is neki gyereket.

Ő elvált, nincs gyereke, 45 éves.

Egy problémám van, hogy ő nagyon szereti az alkoholt, legfőként a pálinkát,sokat meg is iszik belőle sajnos.

Én egyáltalán nem iszom alkoholt.

Sokat van haverokkal is, meg tegnap éjjel is tivornyáztak.

Ilyenkor én háttérbe szorulok, de azt mondja, szeret.

Egy gyermek megváltoztathatja ezt a viselkedést?

Vannak tapasztalatok valakinek e téren, hogy sikerült megváltoznia a férfinak?



2013. dec. 8. 15:13
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
90%
45 éves alkesznek 90%, hogy beteg gyereke születik. Mit kezdesz majd egy beteg gyerekkel, meg egy részeg férjjel?
2013. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megváltozni. Még ha lenne is néhány ezrelék esély rá, te tényleg ruletten akarod kisorsolni a gyereked jövôjét...?

Élj vele, ha neked ez kielégítô, felnôtt ember vagy, a saját életeddel játszol. De egy kicsinek ne akarj eleve reménytelen jövôt, mert amíg az alkoholizmus nem kizáró ok, addig te sem állsz készen az anyaságra.

2013. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ismerek ilyet: szomorú látvány a babakocsi a kocsma teraszán...

Apuka a fizetését elissza már aznap, ahogy megkapja. Nagyszülôk nélkül nem tudom, hol lennének... ôk segítik ôket anyagilag.

Emlékszem, szilveszter éjjel asszonyka nagy pocakkal bulizott az "urával" a füstös kocsmában (akkor még lehetett bent cigizni). Azóta volt már mokesz is a lány szeme alatt... Normális kisgyerekesek messzire kerülik ôket.

Szép család, ugye? Erre vágysz?

2013. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Remélem,ezt a kérdést csak költőinek szántad,és te sem gondolod komolyan,hogy bármi változni fog.Tudod te jól,hogy nem!!!
2013. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem szülnék egy alkoholistának. Nincs szükségem az életemben se egy iszákos férjre, se egy szellemileg visszamaradott beteg gyerekre.
2013. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
100%
NEEEM!
2013. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretsz egy 45 éves alkoholista emberen, akinek a haverok egy a tivornya fontos még mindig??

Soha nem fog megváltozni!

2013. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Sztem anyám is igy gondolhatta mint te... 18 éves koromig többször láttam apámat részegen mint jozanon.Hozzáteszem hogy nagyon agressziv is volt, terrorban éltünk. Még karácsonykor is az volt a szokás, hogy az alkesz haverjaival beültek a nappaliba, és 5-6 liter pálinkát megittak hárman 2 ora alatt. Amint betöltöttem a 18-at, még aznap ugy elhuztam otthonrol mint a vadliba. Otthagyva mindent, 3 reklámszatyorral indultam a vakvilágba, de még mindig ez volt a 18 év alatt a legszebb emlékem...
2013. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

léteznek ennyire naiv és buta nők?!

ez a világ megérett a pusztulásra...

2013. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretsz benne, azt hogy tivornyázik vagy hogy iszik? Jézusom, nem hiszem el, hogy ilyen nők vannak.
2013. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!