Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nagyon szereti az...

Párom nagyon szereti az alkoholt, ezt egy gyermek születése megváltoztathatja?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom, és úgy érzem, hogy szívesen szúlnék is neki gyereket.

Ő elvált, nincs gyereke, 45 éves.

Egy problémám van, hogy ő nagyon szereti az alkoholt, legfőként a pálinkát,sokat meg is iszik belőle sajnos.

Én egyáltalán nem iszom alkoholt.

Sokat van haverokkal is, meg tegnap éjjel is tivornyáztak.

Ilyenkor én háttérbe szorulok, de azt mondja, szeret.

Egy gyermek megváltoztathatja ezt a viselkedést?

Vannak tapasztalatok valakinek e téren, hogy sikerült megváltoznia a férfinak?



2013. dec. 8. 15:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozhat. Mivel a gyerek miatt ennyit se fogsz törődni vele, mőg többet fog inni.
2013. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem soha senki nem változik meg más miatt csak ha maga miatt meg akar, de akkor gyerek nélkül is megváltozna.
2013. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Van még itt valaki a kérdezőn kívül, aki egy alkoholistának szeretne gyereket szülni? Nem is értem...
2013. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
NEM FOG MEGVÁLTOZNI!!!!!!! Nehogy szülj neki basszus!!!!!!!!!!!!
2013. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Én alkoholista apa mellett nőttem fel és 24 éven át hallgattuk anyámmal, hogy meg fog változni. És mi lett belőle? Most is részeg és utálom. NEHOGY SZÜLJ NEKI!!!!!!!!!!!!!!
2013. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
A falat kaparom a sok tyúkeszű nőtől, akik belemennek egy kapcsolatba egy problémás pasival, aztán meg úgy vannak vele, hogy "juj, majd szülök egy babókát és az olyan cukiiii, hogy azuram jól megváltozik". Aztán meg sírnak, ha minden csak rosszabb lesz, hogy ugyan mit rontottak el?
2013. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naiv, idealisztikus és szentimentális gondolat, de az ilyen alkeszek többsége nem fog lemondani a szeszről senki kedvéért. Ha a TE kedvedért, aki a szerelme elméletileg, nem, a gyerekéért miért tenné? Maximum megpróbálja, de aztán úgyis visszaszokik rá. Csak a gyerekedben tennél kárt, ha "hátha" alapon szülsz egy ilyennek egy gyereket...
2013. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
8%
Csak egy alkoholista nő szül alkoholista pasinak!
2013. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard tönkre tenni a gyereked életét!

Nem, nem fog megváltozni. Egy alkoholista ember általában önző, s maximum csak akkor teszi le, ha a saját élete múlik rajta(pl.orvos ráijeszt).

Ha valaki meg akar változni, akkor leteszi a piát/cigit a párja kedvéért is, ha azt zavarja. Ha nincs meg benne a hajlam a változásra, akkor csak ígérgetni fog.

2013. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fog, csak a saját életedet teszed tönkre. Barátnőm összejött egy alkesz pasival, aki már 2 évet lehúzott a kapcsolat előtt józanon, de aztán mégis visszacsúszott a csávó.


Amúgy "szereti az alkoholt". Magadnak sem ismered be, hogy itt gondok vannak. Tényleg tapasztalatból mondom, hogy lépj le, mert végigasszisztáltam én már ezt...

2013. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!