Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nagyon szereti az...

Párom nagyon szereti az alkoholt, ezt egy gyermek születése megváltoztathatja?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom, és úgy érzem, hogy szívesen szúlnék is neki gyereket.

Ő elvált, nincs gyereke, 45 éves.

Egy problémám van, hogy ő nagyon szereti az alkoholt, legfőként a pálinkát,sokat meg is iszik belőle sajnos.

Én egyáltalán nem iszom alkoholt.

Sokat van haverokkal is, meg tegnap éjjel is tivornyáztak.

Ilyenkor én háttérbe szorulok, de azt mondja, szeret.

Egy gyermek megváltoztathatja ezt a viselkedést?

Vannak tapasztalatok valakinek e téren, hogy sikerült megváltoznia a férfinak?



2013. dec. 8. 15:13
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb lesz! Ráadásúl a gyereketeknek sem lesz egy normális apja, akire számíthat, a rossz családmintát meg viszi majd tovább a saját életében. Mindenképp kiszúrnál vele, ne szűlj egy piásnak!
2013. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
93%

bizony vannak ilyen nők...de még mennyi!!! csak így körbe nézek az ismerőseimen és a barátaimon...komolyan...a sok-sok csajból a hugomon kivül egyetlenegy embert tudok mutatni max, aki normálisan és értelmesen áll nem csak a párkapcsolathoz...a többi megy vissza az őt szanaszétcsaló,torkáhozkéstfogó, jolszétverő pasijához...de előtte jól kipanaszkodják magukat, és neadjisten még le is osztom, hogy hülye vagy, ha hagyod...és nem fáj eléggé ha csak panaszkodni tudsz akkor én vagyok a sz*r alak...

mindig is mondtam...a világ már rég megérett a pusztulásra....


és itt van egy újabb nő, aki az alkoholista pasijának fog gyereket szülni és egy újabb gyerek életét teszik tönkre...gratulálok...

2013. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szülnék, de tök mindegy, mit mondunk mi, válaszolók, téged úgysem fog érdekelni és úgyis szülsz majd egy szerencsétlen gyereket annak a vadbaromnak.
2013. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

45 éves és alkoholista.

Remek:D

Én még csak kapcsolatban sem lennék egy alkoholistával.

Az,hogy a tested függ vmitől,azt a szeretet nem változtatja meg,erre orvosi segítség kell.

2013. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szülnék az biztos, ki tudja később az alkohol milyen agresszivítást vált ki nálla, és menekülhettek a gyerekkel az éjszakába ki az utcára. A gyermek pszichikailag is sérűlni fog az tuti!
2014. jan. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te egy buta liba vagy, már ne haragudj.

45 éves és elvált. Vajon miért vált el? Ebbe bele sem gondoltál? Fogadni mernék rá, hogy azért, mert a volt felesége nem bírta tovább az alkoholizmusát, és kidobta. Nem tudom, hogy neked egy elvált 45 éves alkoholistán mi tetszik ennyire, de könyörgök, MIÉRT AKAROD A GYEREKED ÉLETÉT MEGNYOMORÍTANI?

Tudom miről beszélek, apám alkoholista volt, tojt rám, a testvéremre, és anyámra. Csak a haverok, és a pia érdekelte, pedig könyörögtünk is neki, hogy változzon meg.


Minden előismeret nélkül én simán szánalmasnak titulálom a hozzád hasonló nőket, akik fejében az a rózsaszín fodros álomgondolat van, hogy a kis babócamanóca majd mindenkit tökéletes természetű, rendes emberré változtat. Ha valaki saját magáért nem hajlandó megváltozni, az 10 gyerekért sem fog.

Az, hogy te szereted ha iszik és tivornyázik, a te problémád. De ne akard egy gyerek életét is tönkre tenni, hadd ne kelljen neki megtudni KÉRLEK, hogy milyen egy alkoholista nem törődöm "csak a pia és senki más" stílusú apa mellett felnőni. Ha tényleg szereted a gyerekeket, akkor NEM szülsz egy ilyen trógernek.

2014. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Minek neked gyerek?:D

Mikor te is gyerekes gondolkodású vagy?:)

Majd örökbe fogad téged:)

2014. febr. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!