Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes megoldás?

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
A párommal együtt élek egy házba és anyámmal.Nem vagyunk még házasok vele!Egy szóval a szüleim külön élnek.És én szeretnék néha apunál is lenni.De a páromat akkor nem tudnám hová tenni mivel kellemetlen lenne ha a muterommal maradnának addig egy házba.
2013. dec. 16. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne már...

Az én párom simán leutazott a családomhoz nélkülem is...amikor meg házasok sem voltunk, mert én dolgoztam, de otthon segítségre volt szükség..


Tök abszurd, hogy együttétek 3-an és te azon görcsölsz, hgy otthagyhatod-e az édesanyáddal.

Az pedig megint furcsa, ogy a párod, ak együtt él veled, mégcsak átmenni sem hajlandó veled az apádhoz...

Amúgy mennyi időre mész az apádhoz?

Mindig össze vagytok nőve a pároddal? Soha nem hagyod magára vagy mi fene?

Ez elég beteges, remélem érzed...

2013. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk össze nőve!Például nyáron alig voltunk együtt...Hát igen ez nekem is furcsa hogy lusta át jönni apámhoz pedig tudja milyen helyzetbe vagyok...pedig még rá is érne... most is nem értem...
2013. dec. 16. 23:25
 13/14 anonim ***** válasza:

"De a páromat akkor nem tudnám hová tenni"


De ő egy önálló, felnőtt férfi! Mért Neked kéne megoldani ezt a dolgot?

Vendég Nálatok, tulajdonképpen, ahogy kiveszem. Megmondtad neki, hogy a házban nem alhat, akkor vagy elmegy apukádhoz Veled, vagy hazamegy, vagy megoldja máshogy. Eszemmegáll, még Neked kéne ezt HELYETTE megoldani 7 évvel fiatalabb létedre!

2013. dec. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én még utolsó évesként suliba jártam, mikor párom odaköltözött hozzánk, így egész héten anyámmal hagytam kettesben. Nem volt semmi probléma. Mikor a kislányunk megszületett, egy hétig voltunk kórházban, így éjszaka is egy házban aludtak. Most is ez lesz a helyzet, csak annyi különbséggel, hogy párom már dolgozik és ugye ott van a ksilányunk is. Nem értem miért lenne baj, ha anyuddal maradna. Köztünk is ugyanannyi a korkülönbség. Te meg ha szereted őt, akkor nem érdekelne semmi, magaddal vinnéd apudhoz
2013. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!