Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntsek? (hasonló,...

Hogyan döntsek? (hasonló, tapasztalat)

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal (én 25 N, ő 29FF) 2 éve tudom, hogy a páromnak egy veleszületett rendellenesség miatt nem lehet gyereke. Megkérte a kezem fél éve, igent mondtam. Szóba jött az esküvő.... most vacilálok....családot, gyerekeket szeretnék. Most mit tegyek? Örökbe fogadni nem akarok, hiszen én termékeny vagyok!?
2009. nov. 25. 08:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi! Most jut eszembe egy vicces felfogása a gyereknemzésnek (egy gyermektelen vénlánytó hallottam), azok, akik gyereket akarnak (hozzá képest) végtelenül önző emberek, mert annyira el vannak telve magukkal, hogy csak saját fantasztikusnak hitt génjeiket akarják továbbörökíteni, magukat akarják viszontlátni egy utódban. Tehet kvázi sajátmagukba szerelmesek! :DDDD
2009. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként honnan tudod, hogy termékeny vagy? Voltál kivizsgáláson? Lehet, hogy a párodnak pl. közvetlenül a heréjéből lehetne életképes spermiumot nyerni, de te hiába menstruálsz nincs életképes petesejted és te vagy terméketlen. Ez is előfordulhat.
2009. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak semmi baja az örökbefogadással se. Úgy gondolja teljesen mindegy ki szülte meg, ha mi neveljük fel, akkor a mi gyerekünk lesz. Ezzel én is így vagyok. Sosem hagynám el a párom csak mert nem lehet gyereke. Eszembe sem jutott még ilyenen gondolkodni sem. Ott már gondok vannak... Elég furán gondolkodik a párod is.
2009. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
én már voltam minden vizsgálaton, fizikailag minden oké, semmi akadálya a dolgoknak...de kösz a jóindulatot!
2009. nov. 25. 09:44
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

9:38 vagyok. Szóval ezek a dolgok nem teljesen így működnek! Az örökbefogadott gyerek is jobb, mint a semmi! Mert a genetika rokonszenvesé tesz:), de az csak az egyik faktor az életben! Sokat jelent a környezet hatása abban, hogy vki milyen lesz.

Mégegyszer: biztos nem lehet hasznosítható spermiumokat kinyerni férfipajtásból?

2009. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, akkor egyszerű a képlet. Neki ciki, ha nem az ő gyereke, neki pedig nem lehet saját.

Te gyereket szeretnél.

Menjetek szépen külön, ez a házasság nem működőképes. Ennyi.

2009. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
még nem vagyunk házasságban :) pont ez a kérdés, hogy legyünk-e?....
2009. nov. 25. 10:00
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ezt magyarázzuk. Mivel nem szeretitek egymást ezért inkább ne.
2009. nov. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy értettem, hogy ez a házasság nem LESZ működőképes, tudom, nem vagytok házasok, ne is legyetek, az ilyen nem működik.
2009. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
77%

Valóban, a férfiak is általában saját gyereket szeretnének, ez természetes. Viszont mivel nekem problémás a dolog, ezért el szoktam mondani a partnereimnek, akivel már kialakul kapcsolat. Aki szerelmes volt belém, annak nem volt ez gond, még akkor se, ha nem volt saját gyereke még. Úgyhogy nem igaz, hogy elhagy a férfi ha nem lehet a nőnek gyereke.


Jogos, hogy szeretnél gyereket. Ha a vőlegényed, mivel neki nem lehet, nem fogadja el, hogy spermabankból mégis gyeremeket szeretnél, akkor elég önző. Vagyis nem szeret téged eléggé. meg lehet érteni őt is, hogy nem akar nem sajátot, viszont ez azért van, mert nem szeret téged eléggé. hidd el hogy így van.


ha nem juttok közös nevezőre, vagyis a párod nem fogadja el, hogy te szülni fogsz, nem szabad összeházasodni. Ott fogsz állni 40 évesen, a pasi bejelenti hogy beleszeretett egy másik nőbe, és lelép. neked meg már nem lehet gyereked, elment a te lehetőséged is, megöregedtél.


De a legjobb ha anyukádat beavatod. Ő is ezt fogja mondani mint itt mindenki, hogy el kell válnotok, mert ez így nem jó.


31/N

2009. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!