Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlem magam, napokat...

Szégyenlem magam, napokat sírtam át! Mit adjak nekik karácsonyra?

Figyelt kérdés
A 7 hónapos kislányomat egyedül nevelem.Mire most mindent kifizetek 5ezer marad a zsebembe,de itt a karácsony.Ráadásul öcsémnem névnap-szülinap!Szörnyű de nem tudok ajándékot venni senkinek.Örülök ha a kislányomnak meg tudok adni mindent!Még soha nem volt ilyen és szörnyű érzés,mikor zudok hogy a családom nekünk milyen drága dolgot vett
2013. dec. 17. 14:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Az 5ezer ami maradt muszály meghagynom,kicsit beteges a baba,jön a foga,ráadásul székrekedéses,na meg tápszeres is(ami nem olcsó),meg persze soha nem tudni mi jön közbe,mit kell neki megvennem,vagy netalán mint most is két napon át orvoshoz vinni.

Mézes sütit csináltam a családnak,a hozzávalót már előző hónapba megvettem.Sógyurmából csináltunk karácsonyfa díszeket,mindegyikbe vagy a keze lenyomata van,vagy a lába :)Kicsit jobban érzem magam hogy mégse megyek üres kézzel,de a lelkiismeret persze nem hagy nyugodni.Köszönöm mindenkinek a kedves hozzászólásokat,a sok bíztatást

2013. dec. 18. 21:34
 12/12 anonim ***** válasza:
Na, az szerintem akkor jó, a mézes süti, meg a karácsonyfa díszek.Nem az a lényeg, hogy drága legyen az ajándék, hanem hogy szeretettel adják.Érdekes, de nekem pl pont azok az ajándékok maradtak meg legkedvesebb emlékként, amik nem drágák.Kis olcsó apróságok, vagy saját kézzel készítettek, de emlékbe még ezek pont megmaradtak és féltve őrzöm őket.A nagyobb ajándékok meg, mint pl ruha, elektromos kütyük, meg hasonlók, már rég tönkrementek, sőt, van ami nincs is meg már.Nekem is van ilyen gyurmából vagy tésztából készített szivecske amiben alányom keze nyoma van, még ovis korában készítette, de még mindig meg van!Szóval ne bántson a lelkiismeret.Lehet, hogy a te rokonaidnak is ez lesz a legkedvesebb ajándékuk tőled, egyrészt mert emlék, másrészt mert kevésből adtad de nagy szeretettel és ez a legfontosabb.
2013. dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!