Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon mérges vagyok a páromra...

Nagyon mérges vagyok a páromra, ti hogy reagálnátok ezt le?

Figyelt kérdés
Muszáj kiírnom magamból a dolgot, mert betelt nálam a pohár és párom nem képes a kommunikációra. Szeretjük egymást, jó pár éve működőképes a dolog köztünk, de most nagyot csalódtam benne.Lényeg, hogy egyik évben az ő szüleinél vagyunk szenteste a másik évben nálunk, idén nálunk töltjük 24-ét. Már jó ideje bevásároltunk, terveztem a sütést-főzést holnapra, nagyon vártam már, hogy hazaérjek a családomhoz és párom is velünk legyen. Ma hazaértünk, apukám szokásához híven eldicsekedett az új házi pálinkáival...én elkezdtem takarítani, és mire behozták a fenyőt a szobába hót részeg volt a párom.. össze vissza dülöngélt díszítés közben, mondtam hogy üljön le, de makacskodott, már beszélni sem bírt normálisan és irritáló volt...mondtam, hogy ne igyon többet, dőljön le, mert már alig áll a lábán. Aztán hebegett ott nekem, hogy mi van ő sosem lehet részeg, még nincs is karácsony, blabla..mondtam, hogy persze hogy lehet, de tudta, hogy fontos nekem ez a 3 nap, amikor itthon lehetek és hogy készültem, vártam... Aztán nemrég rosszul lett, azóta is a mosdóban alszik a wc mellett. Mérgemben azt mondtam neki, hogy ne számítson rám, hogy ezek után vele tartok az ő családjához ünnepelni és ezentúl mindenki külön ünnepeljen, mert én még 1x ezt nem akarom...nekem fontosak az ünnepek és nem igaz, hogy pont most kellett ezt csinálnia, elvette az egésztől a kedvem. Egyébként nektek kellemes ünnepeket :)
2013. dec. 23. 17:50
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is túl nagy ügyet csinálsz belőle. Ha amúgy nem iszákos, akkor a házi pálinka nagyon csalós tud lenni, egyből fejbe kólintja az embert. Amúgy apukád sem kicsit ludas a dologban, ha már látta, hogy kezd megártani, akkor nem kellett volna tovább kínálgatni. Én nem fújnám fel ezt ennyire, szerintem ha kijózanodott, beszélj vele, hogy nagyon hülyén viselkedett és ettől kezdve vigyázzon az erős italokkal.
2013. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
82%

Én azt gondolom, hogy egy kicsit túlreagálod. Basszus, berúgott a pálinkától, hát ez legyen a legnagyobb problémátok, biztosan nem azért csinálta, hogy felb*sszon és megbántson téged.


Ne csináld feleslegesen a feszkót, nyugodj le szépen, holnap megmondod neki, hogy a jövőbe légyszíves ne viselkedjen így, mert ezzel megbántott téged és kész. Ő tanul az esetből, és mindenkinek szép karácsonya lesz, ennyi.

2013. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túl érzékeny vagyok, csak ma a barátainkkal is akartunk találkozni este, aminek lőttek, pedig ő akarta jobban. Hát az elején még vicces is volt, hogy szólt a jingle bells és ott ökörködött, akkor még poénból mondtam is pont neki, hogy lekamerázlak és holnap ki fogod magad röhögni...de utána átesett a holtponton és átment valami nem viccesbe...mindennek dől neki és most már öklendezik, hány, elegem lett...lehet, hogy tényleg túlreagálom, de van pár családi affér, ami miatt ezeket a dolgokat nehezen viselem, de azért remélem lenyugszom...
2013. dec. 23. 18:06
 14/43 anonim ***** válasza:
68%
Eletemben egyszer ittam egy kicsi kupica pálinkát, nem szoktam inni, de engem ugy fejbekólintott, hogy ugy kellett hazavonszolni, és utána minden bajom volt.Szóval lehet a párod is, csak egy kupicát ivott és levette a lábáról.
2013. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
90%
Holnapra biztos bánni fogja. Ráadásul még a barátokkal való találkozást is elmulasztotta. Próbálj kicsit megnyugodni holnapra, ne rontsa el ez a malőr a karácsonyt a továbbiakban. Elég büntetés lesz a párodnak, ahogy holnap érezni fogja magát, főleg ha amúgy nem egy nagy ivó.
2013. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...hát párom ritkán iszik, de olyankor nem igazán tudja a mértéket, mert majd én megmutatom a falusiaknak hogy kell inni című műsor van...csak sajnos mindig ő marad alul :) Megértem, hogy most azt mondjátok, hogy túlreagálom, csak hát nem erre számítottam, hogy hazajövök és apám bealszik, párom meg rókázik este, én meg oda jutok, hogy itt irkáljak dühömben :)
2013. dec. 23. 18:13
 17/43 anonim ***** válasza:
27%
Hát ne haragudj, de jó nagy rinyapi.na vagy te is, hogy ezen így kiakadsz! Biztos nincs hozzászokva a pálinkához és gondolom apukád kínálgatta, vagy csak simán nem tudta, hogy ennyire meg fogja ütni. Biztos nem akart ő rosszat... Basszus, én komolyan nem értem hogy lehet ilyenen problémázni. Mi nevetnénk egy jót rakta, hagynám, hogy aludjon kicsit, később vinnék neki sok vizet, egy Aspirint, kávét meg valami jó kaját és egyből jobban lenne:)
2013. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
64%

Ne aggódj, holnap más lesz,ma csak hétfő van az ünnepek holnap kezdődnek, ne bosszankodj.

Most így alakult na bumm, szerintem kicsit stresszes vagy , hogy minden tökéletes legyen aztán ilyenkor el tud durranni kis marhaságokon az agy. Ne legyél hisztis, legyél laza :)

2013. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
90%

Ha iszik állandóan, akkor ezt az egy alkalmat el lehet nézni szerintem. És az ünnepeket sem rontja el, holnap kezdődik a karácsony, addigra kijózanodik.

Apukád meg ne itassa legközelebb :)

2013. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
69%
A leglényegesebb információt felejtetted ki, ne csodálkozz, hogy finoman szólva senki sem értette a problémát. Az nagyon nem mindegy, hogy valaki véletlenül részeg lesz, mert tapasztalatlan egy itallal. Az lehet akár genetikai adottság is, fél deci pálinkától is lehet eszméletlen. Vagy ez már sokadszorra fordul elő, mint azt most a végén hozzátetted. Ebben az esetben teljesen jogos a felháborodásod.
2013. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!