Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon mérges vagyok a páromra...

Nagyon mérges vagyok a páromra, ti hogy reagálnátok ezt le?

Figyelt kérdés
Muszáj kiírnom magamból a dolgot, mert betelt nálam a pohár és párom nem képes a kommunikációra. Szeretjük egymást, jó pár éve működőképes a dolog köztünk, de most nagyot csalódtam benne.Lényeg, hogy egyik évben az ő szüleinél vagyunk szenteste a másik évben nálunk, idén nálunk töltjük 24-ét. Már jó ideje bevásároltunk, terveztem a sütést-főzést holnapra, nagyon vártam már, hogy hazaérjek a családomhoz és párom is velünk legyen. Ma hazaértünk, apukám szokásához híven eldicsekedett az új házi pálinkáival...én elkezdtem takarítani, és mire behozták a fenyőt a szobába hót részeg volt a párom.. össze vissza dülöngélt díszítés közben, mondtam hogy üljön le, de makacskodott, már beszélni sem bírt normálisan és irritáló volt...mondtam, hogy ne igyon többet, dőljön le, mert már alig áll a lábán. Aztán hebegett ott nekem, hogy mi van ő sosem lehet részeg, még nincs is karácsony, blabla..mondtam, hogy persze hogy lehet, de tudta, hogy fontos nekem ez a 3 nap, amikor itthon lehetek és hogy készültem, vártam... Aztán nemrég rosszul lett, azóta is a mosdóban alszik a wc mellett. Mérgemben azt mondtam neki, hogy ne számítson rám, hogy ezek után vele tartok az ő családjához ünnepelni és ezentúl mindenki külön ünnepeljen, mert én még 1x ezt nem akarom...nekem fontosak az ünnepek és nem igaz, hogy pont most kellett ezt csinálnia, elvette az egésztől a kedvem. Egyébként nektek kellemes ünnepeket :)
2013. dec. 23. 17:50
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
52%

18:32


Te is ittál már utolsó!:):)

2013. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
81%
Én jót nevettem volna, meghánytatom aztán elrakom aludni. Másnap meg mutogatom neki a képeket. Este pedig nélküle is lehet találkozni a barátokkal. Ennyi, szerintem ez nem akkora dolog. Én se nagyon tudom sokszor belőni a mértéket, olyankor a barátom cipel haza és fogja a hajam hányás közben. Szerintem ebben semmi gáz nincs, nem tinik vagytok már.
2013. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
55%
De ha nálatok normális, elfogadott dolog, hogy a párod részeg, ahogy írod, akkor nem értem, miért olyan különösen felháborító pont ez az eset. Végülis igaza volt a részeg párodnak, nincs is még karácsony.
2013. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
93%

Tegyen boldoggá a tudat,h.ha még ma nem is,holnap tuti megbán minden kortyot!:-D

Állítom még azt is meg fogja fogadni,h.többet nem iszik(ahogy szokták)!

Beszélgess anyukáddal,őt meg hagyd ott ahol van!:-D :-D :-D

2013. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Rinyai*na? Hát nem tudom, most még nekem kéne megdicsérnem? Ápoltam már nem 1x amikor részeg volt, nem volt belőle semmi gond. Nem vagyok kiakadva mindig, ha berúg, de ez most már túlzás volt. Párom nagyon is jól tudja, hogy mennyire beüt, nem először ivott életében HP-t. Már csak azért is ivott plusszba, mert mondtam, hogy ne tegye. Dacol, mint egy gyerek, ezért haragszom. Nem örülök annak, hogy rohangálnom kell a vödörrel utána mert folyton rosszul van, A kisghugom nemrég felrohant nagyiékhoz, mert fél tőle. Elég bosszantó ez, de hát akkor ezek szerint egy nőnek ezt is mosolyogva kéne kezelnie :)
2013. dec. 23. 19:00
 26/43 anonim ***** válasza:
25%
Jogosan esik rosszul,de próbáld kicsit lazábban kezelni a dolgot!Hagyd ott,ahol van,aztán majd kijózanodik.Holnap beszélgess el vele erről,de addig is nem kell ezen emésztened magad.Biztosan feszült vagy az ünnepi készülődés miatt,érthető,ha érzékenyebb vagy most,de inkább tedd a dolgod,vagy menj el a baráti találkozóra,legalább kicsit kikapcsolsz!
2013. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Igen, elfogadott dolog, én is jópárszor voltam részeg, aki segitségre szorult, de ő most nem tudott magáról abszolút, beszélni sem birt, semmit. Na ez azért márt nem megszokott Tőle.. :) egyébként csináltam pár képet róla, ahogy fekszik a padlón, kicsit jobb kedvem lett tőle... :) Hát elég pocsékul fest, ez a büntetés...
2013. dec. 23. 19:06
 28/43 anonim ***** válasza:
38%

Csinálj még pár képet,h.még jobb kedved legyen:-D

24.#voltam;-)

2013. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

uh, hát ezen én is kiakadtam volna. volt egy exem, aki ezért biztos leh*lyep*csázott volna, de már nem érdekel. ezt én nem tartom normálisnak. A pasid nem szégyelli magát, h így berúg a szüleid előtt? ráadásul karácsonykor,

Részegen aludni a wc mellett a szülői házban, ppf...

remélem holnap mélységesen összeszégyelli magát, és nem győz majd térden állva bocsánatot kérni!


Te meg azért ne tegyél drasztikus kijelentéseket. ha szépen együtt maradtok, együtt is ünnepeltek. ha s*gfej, és nem tud viselkedni pedig fel is út, le is út.


kellemes ünnepket!

2013. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Szerintem meg akart felelni az apósnak.

Ha nem iszik, akkor megsértődik apád és abból lett volna vita, hogy párod mekkora kis nyomi, mert egy igazi férfi inna vele és ilyen ember nem való az ő lányához.


Szerintem nem kell ebből ügyet csinálni, ha egyébként nem szokott részeg lenni. Ha meg nem volt erőszakos részegen, akkor meg pláne.


Apám volt, hogy hetente háromszor lerészegedett és akkor úgy viselkedett, mint egy állat. Kötekedett és verekedni akart, volt olyan, hogy behugyozott a szekrénybe, mert azt hitte, hogy az a WC. Csinálta egy ideig és anyám el is vált tőle. Persze ez nem tetszett őfelségének.


Ha párod ezt csinálná, akkor jogosan lennél rá kiakadva, de így? Szerintem holnapra összekapja magát és egy jót kell röhögni az egészen. Még nincs karácsony, előttetek az egész, csak holnap kezdődik a buli.

Azt pedig beszéljétek meg, hogy többet nem iszik ennyit és kész.

2013. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!