Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telik a karácsonyotok?

Hogy telik a karácsonyotok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 15:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
95%

Már hetek óta amióta megy a készülődés azt hittem ez lesz a pokol. Magányos vagyok és a baj az hogy ezt mindenki az orrom alá dörgöli hogy miért nem hozok már haza egy lányt 24 éves létemre.

Elegem lett tegnap este beszélgettem egy régi csaj ismerősömmel hogy mi a helyzet megvigasztalt jó barátom de az arcomba vágta hogy egy ronda ember vagyok akinek ez a sorsa, sírtam is miatta mert mindenki csak támadott, a munkahelyemen is mindenki azzal jött hogy a párommal leszek, főleg a tanulók, már a hajam égnek állt amikor meghallottam.

Teljesen kész voltam, lelkileg felkészültem hogy ez az ünnep egy pocsék lesz. De aztán ma reggel elmentem megtankolni az autót, plusz lemosatni mivel holnap unokabátyámékhoz utazunk vidékre, mert 1 hete született meg a kislányuk így babalátogatás is lesz nem csak karácsonyozás.

És bármennyire is hihetetlen nekem a benzinkúton egy helyes 20 éves lány bénázott mivel a kútkezelő sehol nem volt így én segítettem neki, jól elbeszélgettünk, nagyon mosolyogva néztük egymást. Amikor elmentünk fizetni folyamatosan csak beszéltünk, majd mondta hogy álljunk félre és meghív egy kávéra ha nem sietek. Én igent mondtam és jól eldumálgattunk, jól elvoltunk sokat mesélt magáról, én is magamról, majd felírta a számát és a nevét egy papírra és mondta hogy keressem meg facebookon ha nem találom akkor hívjam fel őt este.

Mivel megtaláltam és bejelöltem egyből írta hogy megkedvelt engem és az ünnepek után 27 vagy 28-án szívesen találkozna velem, és szeretné ha vele szilvesztereznék mert utál buliba elmenni főleg ilyenkor.

Én amúgy is házibuliba mentem volna szűk baráti társasággal és mivel ott egyedül nekem nem lett volna párom így meghívtam én őt oda így ilyen kis idő után hogy jöjjön és mondta hogy nagyon szívesen eljönne.

Bármennyire is furcsa, nekem ez a legszebb karácsonyi ajándékom és már most boldogan telik a karácsonyom.

Hihetetlen hogy ennyi rossz után végre kaptam egy pici jót is az élettől.

2013. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Kedves 11-es drukkolok!:))
2013. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok 11es. ;-)
2013. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
93%

Nincs még karácsony!


Nálunk nincs fa, nem tellett rá. A kaja nálunk is megvan párolt rizs üresen ennyire telik.(holnap paprikás krumpli)

Viszont nem unatkozunk eddig a kandalló előtt ültünk a párommal és beszélgettünk , néztük a lobogó tüzet. Most vesz egy forró fürdőt, utána megnézünk egy filmet, este vagy sétálunk egyet, vagy bevackoljuk magunkat valami jó könyvel és együtt leszünk. Jól érezzük magunkat együtt vagyunk.


Mi sem így terveztük de végül is nem olyan rossz.

2013. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
hát én délután 1-kor keltem, megittam egy kávét, telezabáltam magam fahéjas kiflivel, meg boros husival, aztán boroztam, feldiszitettem a fát és ahhozképest, hogy kicsit illumináltan disziítettem szép lett :DD aztán most pihenek, utána porszíbozok, elmegyek tusolni, meg ilyesmik. nekem eddig jól telik, bár semmi extra :) nemis azért kell én el vagyok így
2013. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Nem jól. Anyummal rendszerint megint összevesztem, azt mondta elrontottam a karácsonyát, és reméli minél hamarabb elköltözök. Hát igen...

11-es neked meg sok szerencsét! :) Remélem összejön !

2013. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
33%
23 éves srác vagyok és mint minden eddigi karácsonyomat ezt is egyedül töltöm, úgy hogy tudom senki embernek(!) nem vagyok fontos ebben az életben egyedül Jézus Krisztusnak, akinek ma a születésnapját ünnepeljük, ezért nem búslakodom, hanem a szívemben ünneplem Megváltónk születését. Tegyétek Ti is ezt. Isten áldotta karácsonyt, Krisztus születését kívánok Nektek!
2013. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Ma szakitottam a parommal ket honap veres,torokatharapos veszekedes utan. Valoszinuleg megcsalt egy kisq-val. Egyedul vagyok kulfoldon. Nemtudom hogy hogyan tovabb. Nagyon xarul vagyok.
2013. dec. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Felemásan. Kicsit felbosszantott ebédkor a 2,5 éves kisfiam egy überdurva hisztivel. Mivel nekem a karácsony nagy nagy kedvencem, így kicsit nehezen veszem, ha hiszti vagy veszekedés van, nálunk ez sosem volt, mindig békében, nyugiban telt. Persze most is, csak egy kicsit elkeseredtem a hiszti miatt, hiszen hetek óta erre készülök, hogy szép karácsonya legyen, mert most már ő is érti, várja, izgul.

Na de lenyugodtam, karácsonyfa kész, szép lett, a fiúk alszanak, én kicsit kikapcsolok a net előtt, ébredés után ajándékozás, vacsora. Szóval az ebéd előtti intermezzót leszámítva: jól telik!

2013. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Nem elég gyorsan. Ez egy ótvar ünnep.

18/f

2013. dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!