Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telik a karácsonyotok?

Hogy telik a karácsonyotok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 15:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Az első karácsonyom külön a szülőktől, kettesben a férjemmel. Többfélét főztem, rengeteget sütöttem, be vannak csomagolva az ajándékok, fel van díszítve a karácsonyfánk is. Nem fáradtam el, ügyesen osztottuk be az időnket. Viszont nagyon hiányzik a családom.
2013. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
HUMBUUG ez az egész!!!!
2013. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nagyon készültem rá, nem ezt vártam. A párom kora délelőttől fogva szurkálódott, semmi nem volt jó. A végén már olyan szinten bántó volt, hogy elsírtam magam. Egy darabig tűrtem, aztán nem bírtam tovább, megmondtam neki, hogy ezek a dolgok nekem rosszul esnek és hogy én is mondhatnék róla hasonlókat. Csak ennyit mondtam, de erre úgy megsértődött, hogy szóba sem áll velem. Háááát.... nem egészen erre számítottam. Itt a hatalmas, gyönyörű fa és különleges karácsonyi vacsit főztem és szerintem én is kedves voltam, nem türelmetlen, hisztis, vagy ilyesmi. Nem tudom, mi lehetett a baj. :(
2013. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

A delelott nagyon kellemesen telt,nalunk a gyerekek ilyenkor elmennek rokonokhoz,baratokhoz karacsonyi dalokat enekelni,hogy igy kivanjanak kellemes unnepeket.

Szoval delelott rokon es barat latogatoban voltunk,hazafele elinteztuk az utolso bevasarlast.Mivel fozni nem maradt idom rendeltunk kajat.Delutan sajnos meg dolgoznom kellett,de ut kozben beugrottam gyorsan a ferjem ajandekaert(az utolso pillanatban,mert egyebkent megtalalta volna)Ennek a manovernek es a dugonak koszonhetoen 15 percet kestem,de ez volt az utolso ami erdekelt:)Szerencsere gyorsan eltelt az ido,23:30-kor itthon voltam,atadtuk az ajandekokat,volt nagy orom,mindketten nagyon eltalaltuk egymas ajandekat a ferjemmel. A fiam is 1 ajandekot kapott meg, mert a tobbit neki a Telapo hozza ejszaka:)

Feldiszitettunk nehany mezeskalacsot,bepacoltam a pulykat holnapra,megfoztem a gesztenyet hozza.Kikeszitettuk a tejet es mezeskalacsot a Telaponak.A kisfiam elaludt,igy a tobbi ajandek is bekerult a fa ala.

Most pedig hulla vagyok, megyek aludni,mert holnap koran neki kell allnom a fozocskenek,le vagyok maradva:)

Boldog karacsonyt kivanok mindenkinek!

2013. dec. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!