Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telik a karácsonyotok?

Hogy telik a karácsonyotok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 15:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Jól.Fa kész,a vacsi most lett kész.A párom és a fiam szundikálnajj így van még kb 5 perc csend.-ez maga a mennyország ;)
2013. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Jól is, meg sz@rul is. Délelőtt tök jó volt, segítettem anyámnak díszíteni, meg sütni. Aztán délután sajnos megjött apám, ilyenkor persze még az életkedvem is elmegy. Megint bepiált, aztán idejött nyaggatni, már idióta spicces volt, úgyhogy inkább húztam fel ide a szobámba. Elég lesz vele kibírni az estét. Hülye részeg állat, már agybajt kapok tőle. Bárcsak ne jönne velünk holnap a rokonokhoz...volt olyan év, hogy nem jött és az olyan jó volt. De a legszupibb az volt, amikor egyszer karácsonykor ment éjszakára dolgozni:) Nekem az lenne most az igazi ajándék.
2013. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ahogy már évek óta: a bátyám nem jön ki a szobájából az ünnepek alatt mert utál minket,az idősebbik nővérem nincs itthon mert nem tudott hazajönni,anyám idegbeteg,ráadásul a barátomhoz se engedtek el (mert ilyenkor mindenki legyen csak és kizárólag a vérszerinti családjával,minden más tolakodás). Egyedül a kisebbik nővérem normális,ő még tudja értékelni az ünnepet de őt is sikerült kikészítenie a többieknek. Karácsonyfa sincs (mondjuk nem is hiányzik) és a klasszikus meglepis ajándékozás is kimaradt,a kaja pedig szörnyű,mint mindig és rengeteg,legalább egy hétig esszük. Utálom az ünnepeket,tönkreteszik a szüleim :(
2013. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
anya most kezdi csinálni a kaját, be kellett mennie dolgozni hirtelen:S Most megyek fürdeni, aztán remélem 40 perc alatt kész a menü aztán onnantól gépezem gondolom, majd bulizni megyünk majd 10 körül.
2013. dec. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
45%

Érdekes. A mai nap olyan, mint az összes többi, családi történések miatt még csak nem is főztünk semmit, a család fele itthon sincs, aki itthon van, az szendvicset eszik, meg sütit (azt megsütötték anyuék pár napja, hogy aki nem itthon karácsonyozik, tudjon vinni). Van egy műfenyőnk, azt én feldíszítettem, és ennyi. Holnap egy sima ebéd + süti. Ajándékozás nálunk nincs (csak én adtam mindenkinek egy kis apróságot).


Az egészben azt sajnálom a legjobban, hogy még ilyenkor sem vagyunk képesek együtt lenni legalább egy közös főzés, vacsi erejéig. Párom is családjával van, így most ő sincs velem, és elég magányos vagyok. Nem mintha ez a helyzet csak ezen az egy napon lenne, de ilyenkor rosszabb. Mondjuk van pálinkám. :)

2013. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
83%
Eddig jól. Délelőtt feldíszítettem a fánkat, utána elmentem a barátom anyukájához ebédre, aztán a legjobb barátnőmhöz, együtt feldíszítettük az ő fájukat is, mert a szülei még dolgoztak, és egyedül nem volt kedve. Utána hazajöttem, közben anyumék főznek, nemsoká vacsora, addig filmet nézek a TV-ben, manikűröztem kicsit, szépítkezek az ünnepre.
2013. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Nekem jól. Sikerült örömet szereznem az ajándékaimmal a megajándékozottaknak, nem mellesleg én is jó ajándékokat kaptam, jót kajáltam, a szeretteim között töltöttem a napot. Még a szerelmem is meglátogtott, pedig úgy volt, hogy ma nem találkozunk, meglepett :)

Rosszabbat vártam, pozitívan csalódtam.

2013. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
45%

Szarul. Nem vagyok a párommal, egy darabig nem találkozunk, lehet szakítunk, de közben tök rossz, hogy van nekem, de mégsem. :(

Karácsonyfát nemrég díszítettem fel, süti, kaja kész, de már undorom van ezektől az ételektől.

Közben stresszelek, hogy mi lesz Velünk, hiányzik. :((

2013. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Ez életem legsz*rabb karácsonya! A cicám beteg, nagyon, és a penge élén "táncol".

Egyébként is gyűlölöm a karácsonyt, álszent és képmutató! Mindenki legatyásodik, hogy mindenkinek ajándékot vegyen, idegösszeomlást kap, mire kitalálja mit, majd ő olyan ajándékokat kap, amiknek baromira nem örül, de jó pofát kell hozzájuk vágni, és ha nem költött volna ajándékokra, lett volna pénze és ideje megvenni azt, amire vágyik...

Az emberek ilyenkor kapnak infarktust és agyvérzést, mert el kell viselni a gyűlölt rokonokat...

Nekem anyám mindig pofozógép volt, ez karácsonyra hatványozódott, mindig nekem kellett díszíteni a fát - és mindig beleugatott, hogy hogyan kéne, de ragaszkodott ahhoz, hogy ő nem tud fát díszíteni! Mi az, hogy nem tud?! Majd elmondta az összes istennel kapcsolatos káromkodást, utána pedig elvárta, hogy meghitten üljünk asztalhoz... És sosem ismert, mindig valami semleges dolgot, mondjuk tusfürdőt kaptam, rossz esetben valami ruhát, amit soha az életben nem vettem fel... Ja, és nem volt az az ajándék, aminek örülni tudott volna! Hetekkel korábban elkezdte mondogatni mire vágyik, megkapta, és fapofával letette - már feltéve, hogy egyáltalán kibontotta... Másnap apámhoz kellett menni, ahogy egy rakás ismeretlen emberrel kellett jópofizni, ajándékot adni tök ismeretleneknek. Ennél cikibb volt, ha én nem adtam semmit, viszont nekem vettek...

Fentiek tükrében én évek óta bojkottálom a karácsonyt. Kértem, hogy senki ne vegyen nekem semmit - így meg tudtam venni, amire vágyom. Nem vettek komolyan, aztán miután tényleg soha semmit nem vettem, sőt, nem megyek senkihez karácsonykor, és hozzám sem jöhet senki, valahogy mégis csak komolyan vettek...

2013. dec. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Tesóm és én számítógépezünk,szüleink tévéznek.Nincs fa,se ajándékok,se közös vacsi(nem is készült ünnepi kaja).Holnapra van valami rokon jópofizás beterveze,azon kívül punnyadás lesz.Csütörtökön szintén tv/számítógép.
2013. dec. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!