Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorom hogy anyósom ételében...

Undorom hogy anyósom ételében szinte állandóan hajszált találok, a mai hús leves adagomban kettő volt! Mit szólnátok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 12:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%
Bosszúból, ha az anyós jön hozzátok, akkor az
2013. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

11 folyt.:

..., akkor az ő levesadagjába tegyél egy cipőfűzőt, mint az Indul a Bakterházban!

2013. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ezentúl hívd mg te őt,és főz te.
2013. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

#11+ #12: meg szarvasbogarat....:)


Én azt hiszem, inkább fogyókúrára hivatkoznék, és nem ennék a főztjéből. Néha megesik, de ha mindig van benne, az gusztustalan. Sajnos én elég beszari vagyok, biztos nem mernék érte szólni, csak csendben öklendeznék.

2013. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Én ezért nem eszek a mamámnál semmit. Meg ő nem is valami higénikus...meg lehet sértődni, de nekem nem bírja a gyomrom. Gondolj bele, megizzadt a feje, megnyalta a kutya...fúj.
2013. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

11-es és 12-es voltam:

A legközelebbi ünnep alkalmával (névnap, születésnap, karácsony, stb.) én ajándékoznék neki egy hajhálót, amit a menzán a konyhásnénik viselnek.

2013. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk is van ilyen,kipecázom és ennyi.
2013. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

Megmutatnám neki, és közölném, hogy megeheti a főztjét maga. Ha pedig azt akarja, hogy egyek nála, akkor ez votl az utolsó. Kösse össze a haját vagy főzésnél vegyen fel hajhálót.


És nagyon boldog lexgen, hogy nem csinálok úgy, mint Lady Levendel a Csengett, Mylord-ban: tényérostól hozzávágom a kosztot. Oszt jónapot. :)

2013. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%

Félálomban csinált reggeli szendvicsébe a páromnak rendszeresen kerül 1-2 hajszálam heti szinten. Csak röhögve említi nap végén, főkép akkor ha kifejezett kérésére nutellás kenyeret kap, mert abból még jobb kiszedni elmondása szerint. Erre a standard válaszom, hogy minden szeretetemmel és hajammal csináltam neki. Hajhullós családból jövök, így otthon is rendszeres volt, hogy anyu haját találtuk a levesben. Ráadásul neki 4-6 centis rövid frizurája volt mindig így külön élvezet volt, mert nem lehetett csak úgy "elkapni". Barátom anyukájánál szempillát szoktam találni, nem akadok fenn különösebben rajta. Kiszedem, eszek tovább. Nem egy elhanyagolt nő, hanem olyan tiptop igényes fajta. Ha nem ilyen lenne, lehet kétszer meggondolnám, de így nem igazán izgatom rajta magam. Előfordul. Ha az angol királynőt várnám teázni húszszor megnézném nem esett-e bele a teába a hajszálam véletlen, de családban feleslegesnek érzem. (főleg, hogy nem ipari mennyiségről beszélünk hanem 1-2)


Mondjuk kedves kérdező ha csak a te tányérodban volt 2 hajszál, akkor az egészben vajon mennyi? A kedves anyósod a fazék felett szokott fésülködni? :D Amúgy lehet finoman jelezni, hogy "drága mama egyszer meg fogok fulladni egy tévútra ment hajszáltól. Csak tán nem akar megmérgezni?"

2014. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy tök jól nézne ki kopaszon!
2021. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!